Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Направления консультаций:
Детские врачи
Диетолог
Всего вопросов
Ирина:20.10.2015
Добрый день. Я силела на диете Дюкана приблизительно 2 мес. Потом начала есть запрещенные продукты,но в принцыпе с основного пути не сходила. И так где-то 4 мес. Вес после снижения на 8 кг. Приблиз. На одном месте. Подскажите пожалуйста,могу ли я без вреда для здоровя сесть на диету Аткинса. Заранее спасибо
МИРОСЛАВА:27.07.2015
Доброго дня. Мені 25 років, при зрості 170 см моя вага становит 84 кг. Стрімкий набір ваги пішов з 4 місяця після народження дитини! І тепер ніяк не може скинути зайві кілограми! Порадьте будь-ласка мені якусь дієту!!! Як правильно харчуватися щоб скинути зайве? У мене тіреотоксичний зоб 2 степені, а також я годую дитинку грудьми 2 рази на добу (дитинці вже 1 рік і 3 місяці). Дякую гарно!!!
по перше треба звернутися до ендокринолога для виключення ендокринних причин надлишкової ваги. Якщо проблем з ендокринною системою не буде (а тиреотоксичний зоб навпаки вагу зменшує) то треба дотримуватись стандартних рекомендацій з правильнго харчування. Знайти їх можна у відповідних спільнотах в інтернеті, в тому ж світі мам. А це виключення простих вуглеводнів та насичених жирів, 4-5 разове харчування дрібними порціями, збільшення рослинної та білкової іжі.
Бутко  Виталий Анатольевич
Елена:19.05.2015
Добрый вечер, у меня проблема с лишним весом, я пила гормони и поправилась на 20кг за несколько месяцов и теперь не могу их збросить что мне делать как можно с вами связаться?
добрый день, запишитесь и подойдите на консультацию эндокринолога.
Прибила Ольга Владимировна

В разделе «Консультации» вы сможете обратиться за онлайн консультацией к нужному специалисту. Для этого вам необходимо найти в списке медицинских специальностей интересующего врача и индивидуально пообщаться с ним по болезни, которая вас волнует.