Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Направления консультаций:
Детские врачи
Дерматовенеролог
Всего вопросов
Инна:16.11.2019
Добрый день. Моей дочери 2 года и 2 месяца. Примерно месяц назад из-за аллергии у дочери появился атопический дерматит на щечке, небольшой участок кожи просто шершавый, не шелушился но периодически чесался. Сходили к дерматологу, прописали пропить лекарства и смешивать мазь Акридерм и цинковую в пропорциях 1:1 и мазать пораженный участок. Лечение 5 дней прошло, все успешно вылечилось. 2 дня назад у дочери на щечке снова появился в том же месте такой шершавый участок, я смешала мази и намазала 1 раз днем, к вечеру все прошло. Вчера заметила, что участок кожи который мазала отличается по цвету, он более светлый, и даже не краснеет когда у ребенка щечки розовеют или краснеют. Подскажите, это светлое пятно пройдет? Я не навредила ребенку? И вообще как часто можно использовать в подобных ситуациях такие мази?
Ирина:02.05.2019
Доброго дня, у мене в донечки,3 місяці, вискочив прищ на підборідді, спочатку він був червоний а потім на другий день прорвав і пішов гній, пока ще цей прищ великий і червоний і по трохи виходить гній. Підскажіть будь ласка,що у такому випадку можна зробити, чим можна обробляти? Якщо звісно можна.
Татьяна :26.12.2018
Здравствуйте ! Ребёнку 10 мес высыпало покраснение в паховой части где подгузник ! Сначала подумали на подгузники аллергия - поменяли ! Не проходит ! Поехали ко врачу поставили диагноз пелёночный дерматит , выпивали нам судокрем и пимофуцин. Не прошло! Поехали к детскому дерьмотологу поставили тоже пелёночный дерматит прописали пимафукорт и цинковая мазь капли зодак . Не помогло ! Поехали на повторно ! Сделали соскоб выявили мицелий гриба ! Выписали клотримозол и эмульсия липобейз! Очень переживаю опасно ли это ??????? Что можете сказать
Дмитро:30.07.2018
Лікар встановив діагноз Гранули Фордайса на крайній плоті і на губах, але лікування конкретного не сказав тобто взагалі некомпетентно поставився. Порадьте будь ласка що робити? як лікувати дану недугу?
Лечения не требует,при проведении косметических манипуляций-возможны рецидивы
Сомсикова Наталья  Сергеевна
Андрей:06.06.2018
Здравствуйте! Подскажите к кому можно обратиться по поводу купероза. У меня в области носа красные капилляры вроде сеточки, можно ли у Вас их удалить лазерам или чем то другим и как узнать стоимость.Спасибо!
Галина:11.03.2018
Доброго дня. Більше ніж півроку тому мала відкриті стосунки з малознайомими мужчиною. Здавала аналізи на всі торс інформації. Знайшли лиш гарданеллу. Пролікуватися офор 10днів, тержинан і лінекс. Зараз з'явилися незрозумілі слизові виділення, панкреатит, болить справа. Ухвала показало хронічне запалення яєчника. На сифіліс здавала у три і чотири місяці негативно. На віл у місяць, три, п'ять, п'ять і28днів. Чи можу я забути про віл при наявності аутоімунного захворювання щитовидки. Останній тест був іфа в СНІД центрі та приватній лабораторії? Чи треба ще здавати на сифіліс?чи може бути запалення пов'язане з гарданеллу?
Анастасия:02.12.2017
Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка. Сину три роки, три дні назад на носі з’явились два прищики, два дні тому один набрався водою і лопнув, інший лопнув через день. Зараз мають вигляд ранок і кругом рани червоне п‘ятно, яке значно побільшало. На тілі висипів ніяких, у волоссі нічого нема, горло чисте, не зудять ранки. Що це може були? Сказали потрібно до дитячого дерматолога, приймає лише з понеділка. Дитячий лікар і інфекціоніст сказали намазати зеленкою і пити л-цет Спасибі за відповідь:)
Anfisa:29.05.2017
Здравствуйте Подскажите пожалуйста после того как нам начали ставить антибиотик у ребенка на польчиках рук и ног вылезли волдыри воденистые как лечить и не допустить дальнейшие появления?
юлия:11.02.2017
Доброго дня,близько року турбують вугреві висипи на обличчі спині і грудях....Аналізи на гормони здаю кожні три місяці так як була зроблена операція на щитовитку(в нормі)...Від прищів залишаються п'ятна,і дуже довго не зникають..Що це може бути і як з цим боротися?Дякую Вам за відповідь.
Доброго дня. Справа в тому що проблеми зі шкірою вирішує дерматолог а не невролог, ну звичайно варто пройти оглдя реальний в кабінеті невролога і дерматолога. Варто уточнити саме який ви аналіз здаете його результати, все це можливо після огляду в кабінеті невролога, проте все таки ваші скарги адресовані лікарю дерматологу. зверніться за місцем проживання.
Олексюк-Нехамес Алла Григорівна
Лидия:24.11.2016
Здравствуйте. Мой сын в реанимации с диагнозом "Синдром Лайелла". Вы лечили такие заболевания? Можете проконсультировать? Наши с таким не сталкивались и, боюсь, отчаялись. Напишите, пожалуйста. Может кого-то посоветуете?

В разделе «Консультации» вы сможете обратиться за онлайн консультацией к нужному специалисту. Для этого вам необходимо найти в списке медицинских специальностей интересующего врача и индивидуально пообщаться с ним по болезни, которая вас волнует.