Хочу подякувати клініці за висококваліфікований професійний рівень лікарів та всього персоналу, завдяки цій клініці я позбулася проблеми з прямим кишечником. Що правда лікар чоловік, було соромно та відкладати з візитом до лікаря не могла бо було загострення, лікар мене ретельно оглянув та показав всі проблеми на моніторі комп’ютера, розказав яке саме мені потрібно лікування, я відразу погодилась на лікування так як на хірургічну операцію я не хотіла, по перше потрібно знаходитись на реабілітації, по друге ціна практично не відрізняється.
А тут прийшла провели процедуру, часу зайняло не більше години, не відриваєшся від звичного життя, роботи. Лікар відразу записує на який день прийти на повторний огляд щоб переконатися що лікування відбулося вдало. Я дуже задоволена лікуванням.
так що тепер буду шукати тільки чоловіків лікарів. Бажаю процвітання, багато вдячних пацієнтів та успіху у всьому.
Анжела я з вами згідна, дуже хороша клініка, я проходила лікування в гінеколога, всім задоволена. Я думала таких лікарів вже нема, виявилось я помилялась ще є, які працюють на благо пацієнта. Низький уклін вам, а персоналу Ви молодці!!!
Доброго ранку! В першу чергу хочу висловити свою подяку лікарю стоматологу Альоні Ігорівні. Настільки приємна людина та дуже хороший спеціаліст. Всім раджу!!!!! А центру та всьому персоналу бажаю процвітання!!!
Доброго дня! Я особисто була в клініці Оксфорд медікал. Лікар гінеколог -компетентний спеціаліст, яка поставила вірний діагноз, "розклала все по поличках" що і як буде робити, яке лікування назначить та коли буде результат. Пройшовши курс лікування я відчула таке довго очікуване полекшення, що словами не описати, за що дуже вдячна лікареві Андрійчук. На додачу отримала сертифікат на косметологічні послуги. Консультацію у лікаря косметолога (її звуть Мілана) я провела безкоштовно, а за процедури мені допоміг розплатитись подарунковий сертифікат - це дуже зручно! Взагалом мені сподобалось все!!!В самому закладі чисто, тепло, персонал приємний,а найголовніше лікарі знають своє діло!!! Рекомендую!!!
Хочу висловити подяку лікарю урологу Жуку Володимеру Івановичу за повернення здоров'я,та медсестричці Христині. Бажаю вам процвітання а в першу чегу бути завжди здоровими, та допомогати людям які потребуть вашої допомоги. Ще раз дякую!
Огромная благодарность, проктологу клиники Оксфорд-Черновцы, Руслану Степановичу!!!!! Всех слов благодарности будет мало, что бы ее выразить.Всем советую у кого есть проктологические проблемы. Здоровья, мира и удачи в Новом Году!!!!
Хотів подякувати клініці Оксфор медікал в Чернівця, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній лікарні, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....
Обращались вместе с мужем в клинику "Оксфорд медикал". Я - к гинекологу Галиц Л. А., а муж - к урологу Жуку В. И. Прошли комплексное обследование и лечение. Остались довольны: цены доступные, лишнего не назначают. Специалисты "на уровне". Советуем пакетное обследование - выгодно!
Я перепробувала багато видів епіляції, мені набридло ходити кожного місяця та терпіти біль, вирішила попробувати елос епіляцію мені сподобалось, по перше не боляче, по друге чисто, тепло, по ціні якщо порахувати скільки тратиш кожного місяця, то ціна оправдовує себе, плюс існують різні знижки, що дуже зручно, я отримала знижу -30% на курс, в мене 6 процедура волосся нема, ще мені рекомендували пресо терапію, тому що моя робота переважно на ногах, ця процедура допомогає зняти втому, вже після першої процедури я відчула полегшення для ніг, лікарем я задоволена, та клінікою Оксфорд медікал, тепер буду звертатись тільки в цю клініку, адже тут не тільки відділення косметології, а й гінеколог, проктолог, масажист, уролог, УЗД кабінет, стоматолог. Дякую Вам за те що Ви є в Чернівцях.
Доброго дня! Мені 50 років, і нажаль вік змушує звертатись до лікарів за допомогою. Відвідавши клініку, залишилась приємно задоволеною. Лікар-косметолог провела мені курс процедур ліфтингу. Хочу зауважити, що процедури безін'єкційні, проводятьмя за рахунок апарату та є безболісними. Взагалом було 5-ть процедур з проміжком у 4-ри тижні. Результат на обличчя, шкіра помітно підтянута, мішки під очима та носогубні складни майже не помітні. Ціна цілком помірна. Персонал та лікарі приємні та професійні.Із задоволенням прийду до них на підтримуючу процедуру. Рекомендую кому цікаво!
Делала чистку зубов у стоматолога клиники Оксфорд Медикал. Врач - профессионал, все быстренько, осторожно и безболезненно, получила консультацию на все вопросы, которые меня интересовали, и еще успела проконсультироваться у косметолога, на следующую неделю пойду делать элос - епиляцию. Цены разумные да и скидки хорошие. Женщины здесь знают, как помочь нам быть красивыми, я убедилась)
Я дякую вам Руслан Степанович за вашу допомогу як би не ви, я б і досі мучилась з цією проблемою прямого кишечника. Я дуже боялась іти на хірургічне втручання тому і звернулась в цю клініку, де мене не тільки пролікували а й заспокоїли що не варто боятись та чикати може пройде, а треба шукати де можна зробити щоб без хірургічного втручання. Лікування обійшлось на одну тисячу гривень дорожче ніж в лікарні пропонували, але я вважаю що воно того варте, так як там потрібно лягати в стаціонар а тут прийшов на годину і все повертаєшся до звичного життя. Ще раз дякую вам за вашу допомогу, а персоналу кліки Оксфорд медікал карєрного росту, та процвітання.
Хочу подякувати керівнику клініки за гарно підібраний персонал, привітливість та чуйність до пацієнтів, так як я прийшла раніше призначеного мені часу, поки чекала на прийом то встигла багато побачити як дівчатка спілкуються з різними по віку людьми, та в цю холодну пору зігрівають теплим чаєм, та теплими словами. А лікар, просто майстер свого діла я й не надіялась на такий прийом, та задовільне лікування. Оксфорд медікал ви молодці так тримати. ДЯКУЮ за все!!!
Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями про Оксфорд медікал, довгий час вагалась, адже приватні клініки це дуже дорого, як виявилось ні не дорого, порівняла якщо ідеш в свою поліклініку то все одно ти даєш в карман 100-200 щоб тебе оглянули нормально та зробили аналізи, коли приходиш за аналізами то знову даєш в карман.
Отож я вирішила дізнатись які ціни в Оксфорді, дівчатка мені сказали що огляд плюс відеокольпоскопія вартує -150 гривень, аналізи – 100 гривень, повторна консультація безкоштовна всі наступні 50 гривень, я відразу записалась на прийом мене ціни влаштували. На прийомі лікар спокійно без поспіху оглянула, хочу зауважити дуже приємний лікар та дівчатка в приймальні, чистота та повага до кожного.Через декілька днів мені зателефонували повідомили що готові аналізи, підібрали зручний час, затефонували нагадали що я записана на прийом що дуже зручно. Лікар прокоментувала аналізи, та видала мені аналізи на руки залишивши собі ксерокс. Тепер я маю свою клініку куди я можу звернутись на зручний мені час. Всім свої знайомим рекомендувала, вони також задоволені і лікарями і лікуванням. Дякую директору за гарно підібраний персонал. УСПІХУ ВАМ!!!
Я повністю згідна з вами Світлано, ті самі гроші. В клініці Оксфорд медікал є плюси по перше зручний час, по друге чистота, по третє сучасна апаратура, персонал приємний, лікар чуйний та уважний, ніхто ні куди не спішить, ще дуже зручно що УЗД кабінет є на місці, лікуванням задоволена. Дякую за все!!!
Вдячний за лікування всій команді Оксфорд медікал. Процедура Хал-Рар хоч на перший погляд і дорога, але те, того варте. Лікарі справжні спеціалісти, за один сеанс позбувся геморою. Болібрух Руслан Степанович велика подяка Вам за допомогу!
Посетила клинику Оксфорд Медикал, ничего страшного у проктолога нет, к гинекологу же ходим. Назначают нормальное лечение. Результат меня ничего не беспокоит. не медлите, если есть такие проблемы, здесь Вам помогут.А тянуть только хуже становится, так и до хирургического лечения докатиться можно.
Прошлого года в Оксфорд Медикал лечила эрозию шейки матки. Так вот, в Оксфорд Медикал пришла первый раз, ранее наблюдалась в обычной государственной женской консультации. Меня приятно поразил врачебный подход к пациенту. Ну не знаю, может я просто раньше такого внимания от врачей не получала, но мне показалось, что я вроде как одна единственная здесь и все только для меня :) Прошла ряд анализов (относительно недорого), а потом назначили дату самой процедуры. Все прошло как нельзя лучше. Вот уже почти год прошел, проверялась дважды после прижигания, говорят все в полном порядке, можно готовится к рождению малыша . Спасибо Вам огромное!!!
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю урологу Тимчуку С.В за кваліфіковану консультацію-огляд, та встановлення точного діагнозу, тому що в лікарні по місцю проживання не могли встановити точний діагноз та надати правильне лікування, там тільки казали здайте ще аналізи на те, то на се, дарма потратив час, адже тут мені могли допомогти раніше. Я б зараз був здоровий а так мушу проходити лікування. Рекомендую. Клініка Оксфорд медікал Вам допоможе!!!
хочу подукувати лікарю Гриніву В.В за високий професіоналізм та кваліфіковану роботу. Ви повернули мене до життя, хто має урологічні проблеми той мене зрозуміє. Молодці, вам процвітання та вдячних пацієнтів.
Хочу сказать спасибо терапевту Урсул О.А и всему персоналу за профессионализм и человечность, индивидуальный подход в лечении! Очень радует положительная динамика в развитии сервиса и обслуживания клиники Оксфорд медикал. Спасибо за напоминающие звонки и вежливое отношение. Удачи всему коллективу!!!
Хочу подякувати клініці за висококваліфікований професійний рівень лікарів та всього персоналу, завдяки цій клініці я позбулася проблеми з прямим кишечником. Що правда лікар чоловік, було соромно та відкладати з візитом до лікаря не могла бо було загострення, лікар мене ретельно оглянув та показав всі проблеми на моніторі комп’ютера, розказав яке саме мені потрібно лікування, я відразу погодилась на лікування так як на хірургічну операцію я не хотіла, по перше потрібно знаходитись на реабілітації, по друге ціна практично не відрізняється. А тут прийшла провели процедуру, часу зайняло не більше години, не відриваєшся від звичного життя, роботи. Лікар відразу записує на який день прийти на повторний огляд щоб переконатися що лікування відбулося вдало. Я дуже задоволена лікуванням. так що тепер буду шукати тільки чоловіків лікарів. Бажаю процвітання, багато вдячних пацієнтів та успіху у всьому.
Анжела я з вами згідна, дуже хороша клініка, я проходила лікування в гінеколога, всім задоволена. Я думала таких лікарів вже нема, виявилось я помилялась ще є, які працюють на благо пацієнта. Низький уклін вам, а персоналу Ви молодці!!!
Доброго ранку! В першу чергу хочу висловити свою подяку лікарю стоматологу Альоні Ігорівні. Настільки приємна людина та дуже хороший спеціаліст. Всім раджу!!!!! А центру та всьому персоналу бажаю процвітання!!!
Доброго дня! Я особисто була в клініці Оксфорд медікал. Лікар гінеколог -компетентний спеціаліст, яка поставила вірний діагноз, "розклала все по поличках" що і як буде робити, яке лікування назначить та коли буде результат. Пройшовши курс лікування я відчула таке довго очікуване полекшення, що словами не описати, за що дуже вдячна лікареві Андрійчук. На додачу отримала сертифікат на косметологічні послуги. Консультацію у лікаря косметолога (її звуть Мілана) я провела безкоштовно, а за процедури мені допоміг розплатитись подарунковий сертифікат - це дуже зручно! Взагалом мені сподобалось все!!!В самому закладі чисто, тепло, персонал приємний,а найголовніше лікарі знають своє діло!!! Рекомендую!!!
Хочу поблагодарить Андрийчук Т.В. за помощь! У каждой женщины должен быть свой личный врач гинеколог. Я своего нашла!
Хочу висловити подяку лікарю урологу Жуку Володимеру Івановичу за повернення здоров'я,та медсестричці Христині. Бажаю вам процвітання а в першу чегу бути завжди здоровими, та допомогати людям які потребуть вашої допомоги. Ще раз дякую!
Огромная благодарность, проктологу клиники Оксфорд-Черновцы, Руслану Степановичу!!!!! Всех слов благодарности будет мало, что бы ее выразить.Всем советую у кого есть проктологические проблемы. Здоровья, мира и удачи в Новом Году!!!!
Хотів подякувати клініці Оксфор медікал в Чернівця, за професійну організованість з індивідуальним підходом до пацієнта. Хоча діагноз не дуже задовільний, та все зроблено професійно. Відчувається дружелюбне відношення до пацієнта, я був шокований таким відношенням, такого нема ні в одній лікарні, аж настрій піднявся. Так тримати МОЛОДЦІ.....
Обращались вместе с мужем в клинику "Оксфорд медикал". Я - к гинекологу Галиц Л. А., а муж - к урологу Жуку В. И. Прошли комплексное обследование и лечение. Остались довольны: цены доступные, лишнего не назначают. Специалисты "на уровне". Советуем пакетное обследование - выгодно!
Я перепробувала багато видів епіляції, мені набридло ходити кожного місяця та терпіти біль, вирішила попробувати елос епіляцію мені сподобалось, по перше не боляче, по друге чисто, тепло, по ціні якщо порахувати скільки тратиш кожного місяця, то ціна оправдовує себе, плюс існують різні знижки, що дуже зручно, я отримала знижу -30% на курс, в мене 6 процедура волосся нема, ще мені рекомендували пресо терапію, тому що моя робота переважно на ногах, ця процедура допомогає зняти втому, вже після першої процедури я відчула полегшення для ніг, лікарем я задоволена, та клінікою Оксфорд медікал, тепер буду звертатись тільки в цю клініку, адже тут не тільки відділення косметології, а й гінеколог, проктолог, масажист, уролог, УЗД кабінет, стоматолог. Дякую Вам за те що Ви є в Чернівцях.
Доброго дня! Мені 50 років, і нажаль вік змушує звертатись до лікарів за допомогою. Відвідавши клініку, залишилась приємно задоволеною. Лікар-косметолог провела мені курс процедур ліфтингу. Хочу зауважити, що процедури безін'єкційні, проводятьмя за рахунок апарату та є безболісними. Взагалом було 5-ть процедур з проміжком у 4-ри тижні. Результат на обличчя, шкіра помітно підтянута, мішки під очима та носогубні складни майже не помітні. Ціна цілком помірна. Персонал та лікарі приємні та професійні.Із задоволенням прийду до них на підтримуючу процедуру. Рекомендую кому цікаво!
Делала чистку зубов у стоматолога клиники Оксфорд Медикал. Врач - профессионал, все быстренько, осторожно и безболезненно, получила консультацию на все вопросы, которые меня интересовали, и еще успела проконсультироваться у косметолога, на следующую неделю пойду делать элос - епиляцию. Цены разумные да и скидки хорошие. Женщины здесь знают, как помочь нам быть красивыми, я убедилась)
Я дякую вам Руслан Степанович за вашу допомогу як би не ви, я б і досі мучилась з цією проблемою прямого кишечника. Я дуже боялась іти на хірургічне втручання тому і звернулась в цю клініку, де мене не тільки пролікували а й заспокоїли що не варто боятись та чикати може пройде, а треба шукати де можна зробити щоб без хірургічного втручання. Лікування обійшлось на одну тисячу гривень дорожче ніж в лікарні пропонували, але я вважаю що воно того варте, так як там потрібно лягати в стаціонар а тут прийшов на годину і все повертаєшся до звичного життя. Ще раз дякую вам за вашу допомогу, а персоналу кліки Оксфорд медікал карєрного росту, та процвітання.
Хочу подякувати керівнику клініки за гарно підібраний персонал, привітливість та чуйність до пацієнтів, так як я прийшла раніше призначеного мені часу, поки чекала на прийом то встигла багато побачити як дівчатка спілкуються з різними по віку людьми, та в цю холодну пору зігрівають теплим чаєм, та теплими словами. А лікар, просто майстер свого діла я й не надіялась на такий прийом, та задовільне лікування. Оксфорд медікал ви молодці так тримати. ДЯКУЮ за все!!!
Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями про Оксфорд медікал, довгий час вагалась, адже приватні клініки це дуже дорого, як виявилось ні не дорого, порівняла якщо ідеш в свою поліклініку то все одно ти даєш в карман 100-200 щоб тебе оглянули нормально та зробили аналізи, коли приходиш за аналізами то знову даєш в карман. Отож я вирішила дізнатись які ціни в Оксфорді, дівчатка мені сказали що огляд плюс відеокольпоскопія вартує -150 гривень, аналізи – 100 гривень, повторна консультація безкоштовна всі наступні 50 гривень, я відразу записалась на прийом мене ціни влаштували. На прийомі лікар спокійно без поспіху оглянула, хочу зауважити дуже приємний лікар та дівчатка в приймальні, чистота та повага до кожного.Через декілька днів мені зателефонували повідомили що готові аналізи, підібрали зручний час, затефонували нагадали що я записана на прийом що дуже зручно. Лікар прокоментувала аналізи, та видала мені аналізи на руки залишивши собі ксерокс. Тепер я маю свою клініку куди я можу звернутись на зручний мені час. Всім свої знайомим рекомендувала, вони також задоволені і лікарями і лікуванням. Дякую директору за гарно підібраний персонал. УСПІХУ ВАМ!!!
Я повністю згідна з вами Світлано, ті самі гроші. В клініці Оксфорд медікал є плюси по перше зручний час, по друге чистота, по третє сучасна апаратура, персонал приємний, лікар чуйний та уважний, ніхто ні куди не спішить, ще дуже зручно що УЗД кабінет є на місці, лікуванням задоволена. Дякую за все!!!
Вдячний за лікування всій команді Оксфорд медікал. Процедура Хал-Рар хоч на перший погляд і дорога, але те, того варте. Лікарі справжні спеціалісти, за один сеанс позбувся геморою. Болібрух Руслан Степанович велика подяка Вам за допомогу!
Посетила клинику Оксфорд Медикал, ничего страшного у проктолога нет, к гинекологу же ходим. Назначают нормальное лечение. Результат меня ничего не беспокоит. не медлите, если есть такие проблемы, здесь Вам помогут.А тянуть только хуже становится, так и до хирургического лечения докатиться можно.
Прошлого года в Оксфорд Медикал лечила эрозию шейки матки. Так вот, в Оксфорд Медикал пришла первый раз, ранее наблюдалась в обычной государственной женской консультации. Меня приятно поразил врачебный подход к пациенту. Ну не знаю, может я просто раньше такого внимания от врачей не получала, но мне показалось, что я вроде как одна единственная здесь и все только для меня :) Прошла ряд анализов (относительно недорого), а потом назначили дату самой процедуры. Все прошло как нельзя лучше. Вот уже почти год прошел, проверялась дважды после прижигания, говорят все в полном порядке, можно готовится к рождению малыша . Спасибо Вам огромное!!!
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю урологу Тимчуку С.В за кваліфіковану консультацію-огляд, та встановлення точного діагнозу, тому що в лікарні по місцю проживання не могли встановити точний діагноз та надати правильне лікування, там тільки казали здайте ще аналізи на те, то на се, дарма потратив час, адже тут мені могли допомогти раніше. Я б зараз був здоровий а так мушу проходити лікування. Рекомендую. Клініка Оксфорд медікал Вам допоможе!!!
хочу подукувати лікарю Гриніву В.В за високий професіоналізм та кваліфіковану роботу. Ви повернули мене до життя, хто має урологічні проблеми той мене зрозуміє. Молодці, вам процвітання та вдячних пацієнтів.
Хочу сказать спасибо терапевту Урсул О.А и всему персоналу за профессионализм и человечность, индивидуальный подход в лечении! Очень радует положительная динамика в развитии сервиса и обслуживания клиники Оксфорд медикал. Спасибо за напоминающие звонки и вежливое отношение. Удачи всему коллективу!!!