Могу сказать, что в клинике очень хороший педиатр. Мы уже несколько раз были на приеме, получили адекватные рекомендации и хорошее отношение. Теперь имеем дело только с Соцкой Натальей Александровной.
Я дякувати не хочу цій клініці.Враження не найкращі. Там мав досвід видаляти папіломи у Катерини Сергіівни.Лікар не професійний тому що після трьох видалень, папіломи залишилися. Грощюші витрачено марно, а потім ці папіломи прийшлося випалювати лазером. Не приємно і дуже болісно. В кінці кінців цен лікар сказала, що відмовляється від мене і нічого не порадила що робитм далі.
І все наголошувала мені Катерина Сергіііна, що у неі це вилалення так дешево. Коли скаржився на те що папілома не видаляється,то вона казала що ніби це я такий особливий ф папіломи у мене особливі які не хочуть видалятися. Задумайтесь!!!! Дилетантка!!!! Коли звереувся у звичайну клініку, лікар пояснив що таке часто буває. А вона цього не знає????? До неі приходять діти з такими проблемами. Уявіть собі. Нашкодить і оком не моргне!!!!!
Я нахожусь под впечатлением после обслуживания в клинике "Оксфорд Медикал". Это мой первый опыт обращения в частную клинику. С моей проблемой геморрой мне предложили лечь на операцию в городскую больницу, озвучив примерные расходы на врачей, палату, благодарности. Ко всему этому я теряю несколько дней на нахождение в больнице, именно поэтому искал альтернативу и мне посоветовали обратиться сюда. По итогу:чистота, приветливый персонал от санитарки до врача, оплата за лечение в кассу, без заморочек с благодарностями в карман врачу и медсестрам,и самое главное после отпускают домой до следующего раза с рекомендациями, как жить и питаться. Если просуммировать затраты и условия, то частники намного лучше и нет вокруг недовольных лиц (уж пусть меня простят работники бесплатной медицины). В общем для экономии времени и сохранения нервов рекомендую в данном вопросе частную клинику и врача Руслана Болибруха. не факт, что здесь окажется дороже, чем в больнице.
Розчарована лікарем УЗД,Мартинюк К.А.Її узі є недостовірними,в першому випадку,я робила вагінальне узд,лікар виставила діагноз,який був не вірним!!!!(кісту вона в діагнозі назвала ТЕРАТОМОЮ)!В другому випадку з 6 новоутворень на узі вона побачила лише 2,причому вказала розміри,які значно меньші від реальних,у висновку її діагноз ПОМИЛКОВИЙ!!!!
Керівництво,зверніть УВАГУ!
Я хочу поблагодарить врача Марию Ивановну Набережную. Обратилась к ней с проблемным лицом. Дома сама не могла идеально почистить и обратилась в клинику. Врач провела мне ни одну чистку, встречались раз в 2 недели, плюс маски, пилинги, уход. Лицо посветлело и посвежело, к врачу теперь буду ходить реже, основное буду проводить дома. Главное профессионально привести в порядок и профессионально поддерживать.
шановна клініка, дякую вам за такого лікаря, як Ольга Гулага. Я отримала грамотну оцінку свого стану, діагностику та призначення. Стан здоров'я покращився, всі переживання відійшли, тепер я під наглядом відмінного кардіолога.
Вирішила пройти перевірку у гінекології та попала на розводняк грошей я розумію що приватна лікарня але ціни космічні та неде їх не знайдеш. здавши не обхідні аналізи а відваливши кучю грошей за них прийшла на повторну консультацію по поводу аналізів про яку мені сказали що безкоштовна. Лікар Візнюк Инна Володимерівна написала мені схему лікування після чього на листочку написала ціни за що я маю заплатити на рецепції.
Коли я побачила ціни в мене був шок.
Схема 500грн, повторна консультація 150 грн
Я на рецепції уточнила чьому я маю платити за консультацію якщо мені сказали що безкоштовна сказали що лікар помилилась і вибачились за не зручності, добре з цим розібралися далі я запитала чьому так дорого а саме 500грн коштує схема де лікат просто ручкою на папері написав які лікі я маю приймати. на що мені відповіли що у нас такі ціни коли я запитила покажіть мені де це саме написано схема 500грн тому, що я ніде на прайсах цього не бачила мені відповіли що на рецепції в прайсах цього нема але і інтернеті на сайті я можу знайти ці ціни. і звісно я з обуренням заплатила за що пошкудувала пізніше просто треба було не платити поки мені не придставили прайс. також мені видали при цьому чек але в ньому не вказана яка саме послуга була оплачена лише сума!Зайшовши на ваш офіційний сайт подивитися ціни у вас немає такого що схема від лікаря коштує 500грн.
Як вирішувати це питання звідки вззялася така казкова ціна чи можливо лікав Візнюк І. В вирішила собі що має право класти власні ціни на послуги??
Раньше сами ходили к педиатру Наталье Александровне, а сейчас есть возможность при необходимости вызвать надом. Очень удобно, когда врач нравится и ты ей доверяешь.
Хороший врач Эльвира Николаевна. Пришла по направлению своего терапевта, она ее очень рекомендовала, как грамотного невролога. Пройдя обследование и лечение могу это подтвердить. Также скажу, что в клинике уютно и комфортно. Я осталась довольна и взяла во внимание других специалистов.
Мне клиника очень нравится. По состоянию здоровья посетила многих специалистов и благодарна им за лечение.Здесь уютно и комфортно, прозрачные цены, о стоимости лечения знаешь заранее, нет скрытых "благодарностей" врачу, не мучаешься вопросом "сколько дать". Спасибо за созданную атмосферу.
Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від клініки. Вперше відвідувала дану клініку, і дуже сподіваюсь що останній раз! Почнемо з того що на рецепції була не дуже привітна дівчина. Заходячи почекала хвилин 10 (і не тільки я, бо та вже зібралося немало людей), щоб дівчина закінчила говорити по телефону про свої особисті плани на вечір. Думаю що коли клієнти чекають то це можна відкласти на пару хвилин.
Звернулася з тендітною проблемою- проблема сидячої роботи. Провели в кабінет до проктолога, потрапила до Олександра Миколайовича. І так було соромно і не могла знайти собі місце, а при його вигляді ще більше загнало в глухий кут. Настільки серйозний, навіть при спробі пожартувати і розрядити атмосферу не йшов на контакт. Сказав що все добре, це нормально і є у всіх людей. Тільки при моєму проханні він виписав мені якісь ліки сказав як приймати, якби не попросила не виписав би. Думаю якби було все так чудово як він розказував, мене це не мало б турбувати.
Враження від персоналу негативні, не раджу дану клініку нікому!!!
Была у кардиолога, и мне врач понравился. Он развеял мои страхи, и для полного спокойствия назначил дообследования. Ничего лишнего, одни позитивные эмоции)
Лечила эрозию у гинеколога Татьяны Андрийчук. Все понравилось. Смотрит аккуратно,все нужные анализы сдала. Лечение радиоволновое. Дискомфорта нет. Заживает достаточно быстро. После лечения сделали контрольно кольпоскопию и цитологию, которые подтвердили, что лечение прошло хорошо.
Лечение зубов оказалось очень даже терпимым. С детства осталось неприятное воспоминание о стоматологах, но здесь Алена Игоревна развеяла все страхи, и технологии и аппараты и сам врач конечно.
Повезло попасть к нормальному урологу. Врач молодой, как я, поэтому нашли общий язык быстро и легко.Болячка неприятная, но поддалась лечению, за что врачу Марьяну спасибо.
Считаю большим счастьем, что попали с мамой к грамотному кардиологу. Запись к нему расписана надолго вперед, но нам его рекомендовали, поэтому мы ждали. У Петра Радовича прошли лечение, сейчас наблюдаемся. Сегодня найти грамотного врача это редкость, поэтому сами его рекомендуем.
Если кишечные инфекции или подозрения на них, то рекомендую врача Елену Борисовну Стретович. Она и диагност отличный и лечение такое, что печень не отваливается.
сделала наконец колоноскопию. неожиданно для себя все прошло нормально. конечно огромная благодарность умелому врачу Александру Николаевичу.От его умения все было отлично.
Могу сказать, что в клинике очень хороший педиатр. Мы уже несколько раз были на приеме, получили адекватные рекомендации и хорошее отношение. Теперь имеем дело только с Соцкой Натальей Александровной.
Я дякувати не хочу цій клініці.Враження не найкращі. Там мав досвід видаляти папіломи у Катерини Сергіівни.Лікар не професійний тому що після трьох видалень, папіломи залишилися. Грощюші витрачено марно, а потім ці папіломи прийшлося випалювати лазером. Не приємно і дуже болісно. В кінці кінців цен лікар сказала, що відмовляється від мене і нічого не порадила що робитм далі.
І все наголошувала мені Катерина Сергіііна, що у неі це вилалення так дешево. Коли скаржився на те що папілома не видаляється,то вона казала що ніби це я такий особливий ф папіломи у мене особливі які не хочуть видалятися. Задумайтесь!!!! Дилетантка!!!! Коли звереувся у звичайну клініку, лікар пояснив що таке часто буває. А вона цього не знає????? До неі приходять діти з такими проблемами. Уявіть собі. Нашкодить і оком не моргне!!!!!
Я нахожусь под впечатлением после обслуживания в клинике "Оксфорд Медикал". Это мой первый опыт обращения в частную клинику. С моей проблемой геморрой мне предложили лечь на операцию в городскую больницу, озвучив примерные расходы на врачей, палату, благодарности. Ко всему этому я теряю несколько дней на нахождение в больнице, именно поэтому искал альтернативу и мне посоветовали обратиться сюда. По итогу:чистота, приветливый персонал от санитарки до врача, оплата за лечение в кассу, без заморочек с благодарностями в карман врачу и медсестрам,и самое главное после отпускают домой до следующего раза с рекомендациями, как жить и питаться. Если просуммировать затраты и условия, то частники намного лучше и нет вокруг недовольных лиц (уж пусть меня простят работники бесплатной медицины). В общем для экономии времени и сохранения нервов рекомендую в данном вопросе частную клинику и врача Руслана Болибруха. не факт, что здесь окажется дороже, чем в больнице.
Розчарована лікарем УЗД,Мартинюк К.А.Її узі є недостовірними,в першому випадку,я робила вагінальне узд,лікар виставила діагноз,який був не вірним!!!!(кісту вона в діагнозі назвала ТЕРАТОМОЮ)!В другому випадку з 6 новоутворень на узі вона побачила лише 2,причому вказала розміри,які значно меньші від реальних,у висновку її діагноз ПОМИЛКОВИЙ!!!! Керівництво,зверніть УВАГУ!
Я хочу поблагодарить врача Марию Ивановну Набережную. Обратилась к ней с проблемным лицом. Дома сама не могла идеально почистить и обратилась в клинику. Врач провела мне ни одну чистку, встречались раз в 2 недели, плюс маски, пилинги, уход. Лицо посветлело и посвежело, к врачу теперь буду ходить реже, основное буду проводить дома. Главное профессионально привести в порядок и профессионально поддерживать.
шановна клініка, дякую вам за такого лікаря, як Ольга Гулага. Я отримала грамотну оцінку свого стану, діагностику та призначення. Стан здоров'я покращився, всі переживання відійшли, тепер я під наглядом відмінного кардіолога.
Вирішила пройти перевірку у гінекології та попала на розводняк грошей я розумію що приватна лікарня але ціни космічні та неде їх не знайдеш. здавши не обхідні аналізи а відваливши кучю грошей за них прийшла на повторну консультацію по поводу аналізів про яку мені сказали що безкоштовна. Лікар Візнюк Инна Володимерівна написала мені схему лікування після чього на листочку написала ціни за що я маю заплатити на рецепції. Коли я побачила ціни в мене був шок. Схема 500грн, повторна консультація 150 грн Я на рецепції уточнила чьому я маю платити за консультацію якщо мені сказали що безкоштовна сказали що лікар помилилась і вибачились за не зручності, добре з цим розібралися далі я запитала чьому так дорого а саме 500грн коштує схема де лікат просто ручкою на папері написав які лікі я маю приймати. на що мені відповіли що у нас такі ціни коли я запитила покажіть мені де це саме написано схема 500грн тому, що я ніде на прайсах цього не бачила мені відповіли що на рецепції в прайсах цього нема але і інтернеті на сайті я можу знайти ці ціни. і звісно я з обуренням заплатила за що пошкудувала пізніше просто треба було не платити поки мені не придставили прайс. також мені видали при цьому чек але в ньому не вказана яка саме послуга була оплачена лише сума!Зайшовши на ваш офіційний сайт подивитися ціни у вас немає такого що схема від лікаря коштує 500грн. Як вирішувати це питання звідки вззялася така казкова ціна чи можливо лікав Візнюк І. В вирішила собі що має право класти власні ціни на послуги??
Раньше сами ходили к педиатру Наталье Александровне, а сейчас есть возможность при необходимости вызвать надом. Очень удобно, когда врач нравится и ты ей доверяешь.
Хороший врач Эльвира Николаевна. Пришла по направлению своего терапевта, она ее очень рекомендовала, как грамотного невролога. Пройдя обследование и лечение могу это подтвердить. Также скажу, что в клинике уютно и комфортно. Я осталась довольна и взяла во внимание других специалистов.
Мне клиника очень нравится. По состоянию здоровья посетила многих специалистов и благодарна им за лечение.Здесь уютно и комфортно, прозрачные цены, о стоимости лечения знаешь заранее, нет скрытых "благодарностей" врачу, не мучаешься вопросом "сколько дать". Спасибо за созданную атмосферу.
Доброго дня! Хочу поділитися враженнями від клініки. Вперше відвідувала дану клініку, і дуже сподіваюсь що останній раз! Почнемо з того що на рецепції була не дуже привітна дівчина. Заходячи почекала хвилин 10 (і не тільки я, бо та вже зібралося немало людей), щоб дівчина закінчила говорити по телефону про свої особисті плани на вечір. Думаю що коли клієнти чекають то це можна відкласти на пару хвилин. Звернулася з тендітною проблемою- проблема сидячої роботи. Провели в кабінет до проктолога, потрапила до Олександра Миколайовича. І так було соромно і не могла знайти собі місце, а при його вигляді ще більше загнало в глухий кут. Настільки серйозний, навіть при спробі пожартувати і розрядити атмосферу не йшов на контакт. Сказав що все добре, це нормально і є у всіх людей. Тільки при моєму проханні він виписав мені якісь ліки сказав як приймати, якби не попросила не виписав би. Думаю якби було все так чудово як він розказував, мене це не мало б турбувати. Враження від персоналу негативні, не раджу дану клініку нікому!!!
Была у кардиолога, и мне врач понравился. Он развеял мои страхи, и для полного спокойствия назначил дообследования. Ничего лишнего, одни позитивные эмоции)
Лечила эрозию у гинеколога Татьяны Андрийчук. Все понравилось. Смотрит аккуратно,все нужные анализы сдала. Лечение радиоволновое. Дискомфорта нет. Заживает достаточно быстро. После лечения сделали контрольно кольпоскопию и цитологию, которые подтвердили, что лечение прошло хорошо.
Выражаю благодарность дерматологу Людмиле Попюк. Принимала лечение от псориаза. Пока без проявлений, период затишья. Очень и очень рада.
Лечение зубов оказалось очень даже терпимым. С детства осталось неприятное воспоминание о стоматологах, но здесь Алена Игоревна развеяла все страхи, и технологии и аппараты и сам врач конечно.
Повезло попасть к нормальному урологу. Врач молодой, как я, поэтому нашли общий язык быстро и легко.Болячка неприятная, но поддалась лечению, за что врачу Марьяну спасибо.
Считаю большим счастьем, что попали с мамой к грамотному кардиологу. Запись к нему расписана надолго вперед, но нам его рекомендовали, поэтому мы ждали. У Петра Радовича прошли лечение, сейчас наблюдаемся. Сегодня найти грамотного врача это редкость, поэтому сами его рекомендуем.
Если кишечные инфекции или подозрения на них, то рекомендую врача Елену Борисовну Стретович. Она и диагност отличный и лечение такое, что печень не отваливается.
сделала наконец колоноскопию. неожиданно для себя все прошло нормально. конечно огромная благодарность умелому врачу Александру Николаевичу.От его умения все было отлично.