Переїхав в Луцьк на роботу і шукав стоматолога лікувався в Дентіці в двох лікарів в Наталії Вадимівни та Майї Романівни робили мені повну чистку від каменю та полірування та ставили пломбу на передній зуб задоволений повністю як якістю чистотою та ставленням до пацієнта за все заплатив 580 грн. (повну чистку робили за 360 пломбу за 220)
Переїхав в Луцьк на роботу і шукав стоматолога лікувався в Дентіці в двох лікарів в Наталії Вадимівни та Майї Романівни робили мені повну чистку від каменю та полірування та ставили пломбу на передній зуб задоволений повністю як якістю чистотою та ставленням до пацієнта за все заплатив 580 грн. (повну чистку робили за 360 пломбу за 220)
«Хочу висловити вдячність чудовому стоматологу Святославу Сергыйовичу, справжньому професіоналу.