В настоящее время "Прилуцкая городская детская больница" не является нашим партнером, поэтому мы не можем предоставить вам полной информации. Если Вы являетесь официальным представителем "Прилуцкая городская детская больница", свяжитесь с нами. Узнать больше...
09.10.2016 року прийшлось звернутися до даної лікарні з проханням полікувати дочку в якої висока температура та кашель, на прохання назначити зробити рентген легень мені відмовими причом грубо і іще порадили їхати туди звідки і приїхала бо я не місцева, а з міста Ічні. Хочу додати, що Ічнянський район обслуговує м. Прилуки про це навіть у нашій місцевій газеті писалось. Одним словом, якщо ти хворий чи твоя дитина хвора, то лягай під кабінетом і помирай бо ти нікому не потрібен. Це ще називається так: бий свого щоб чужі боялися. А ту лікарку, яка давала клятву Гіппократа і яка відмовила у наданні медичної допомоги закляну!!!!!!!!!! Нехай мені буде і гріх і два, але це не людина, а скотина!! Я наймала з Ічні таксі щоб попасти в цю лікарню, а тут віднеслись наче я додому до їх приїхала! Отож нехай тепер не нарікає нінакого... Сама виновата! А лікар такий сидить на другому поверсі у кабінеті номер 3.
Поправка в третьому реченні з кінця: Я наймала на Ічню таксі (бо треба було ж до лікаря попасти)бо в цій лікарні віднеслися наче я додому до їх приїхала.
09.10.2016 року прийшлось звернутися до даної лікарні з проханням полікувати дочку в якої висока температура та кашель, на прохання назначити зробити рентген легень мені відмовими причом грубо і іще порадили їхати туди звідки і приїхала бо я не місцева, а з міста Ічні. Хочу додати, що Ічнянський район обслуговує м. Прилуки про це навіть у нашій місцевій газеті писалось. Одним словом, якщо ти хворий чи твоя дитина хвора, то лягай під кабінетом і помирай бо ти нікому не потрібен. Це ще називається так: бий свого щоб чужі боялися. А ту лікарку, яка давала клятву Гіппократа і яка відмовила у наданні медичної допомоги закляну!!!!!!!!!! Нехай мені буде і гріх і два, але це не людина, а скотина!! Я наймала з Ічні таксі щоб попасти в цю лікарню, а тут віднеслись наче я додому до їх приїхала! Отож нехай тепер не нарікає нінакого... Сама виновата! А лікар такий сидить на другому поверсі у кабінеті номер 3.
Поправка в третьому реченні з кінця: Я наймала на Ічню таксі (бо треба було ж до лікаря попасти)бо в цій лікарні віднеслися наче я додому до їх приїхала.