Добрий вечір.
Народжувала в кінці травня 2014 р. у лікаря Санько Євгенія Вікторівна - не лікар, а костолом. Народити дитину були лише квіточки, думала що післяпологове обстеження не переживу - руки в лікарки як колоди, дергала, ковиряла, при тому що плацента вся цілком вийшла. Поки шви накладала - думала на стіну вилізу. А зараз ще й виявилося, що вона мені неправильно внутрішні шви наклала і в мене слизова внутрішня у вигяді поліпа наружу виходить! Треба удаляти - ще одна операція! Нікому не раджу цього лікаря!!!!!!
Добрий вечір. Народжувала в кінці травня 2014 р. у лікаря Санько Євгенія Вікторівна - не лікар, а костолом. Народити дитину були лише квіточки, думала що післяпологове обстеження не переживу - руки в лікарки як колоди, дергала, ковиряла, при тому що плацента вся цілком вийшла. Поки шви накладала - думала на стіну вилізу. А зараз ще й виявилося, що вона мені неправильно внутрішні шви наклала і в мене слизова внутрішня у вигяді поліпа наружу виходить! Треба удаляти - ще одна операція! Нікому не раджу цього лікаря!!!!!!