Захворіла дитина, думали звичайна простуда, але далі стало гірше. , довелось викликати швидку . Потрапили ми до хмельницької міської інфекційної лікарні в дитяче менінгітне відділення. Щиро вдячні “сестричці з косою”, таких медсестер я давно не зустрічала. Уважна до нас була, відповідальна, та знаючи мого сина терпляча. Велике їй спасибі!
сама хужа лікарня позор сьогодні систра потрапила в інфекційку з дитиною 3 місяці діагноз лечущий врач поставила бронхіт а вони лічать желудочок. Врача на місті немає. В дитини температура. Вони сказали не збивати дали укол від животіка це при тому що дитинка задихається.
Захворіла дитина, думали звичайна простуда, але далі стало гірше. , довелось викликати швидку . Потрапили ми до хмельницької міської інфекційної лікарні в дитяче менінгітне відділення. Щиро вдячні “сестричці з косою”, таких медсестер я давно не зустрічала. Уважна до нас була, відповідальна, та знаючи мого сина терпляча. Велике їй спасибі!
сама хужа лікарня позор сьогодні систра потрапила в інфекційку з дитиною 3 місяці діагноз лечущий врач поставила бронхіт а вони лічать желудочок. Врача на місті немає. В дитини температура. Вони сказали не збивати дали укол від животіка це при тому що дитинка задихається.