Корзина пуста
0 шт. 0 грн.
Просмотров: 1840
Проголосовало: 0
Отзывов: 1
Ваша оценка:
Робив чистку обличчя - все дуже сподобалося: і майстриня аккуратно все робила, і подражнень не було. Навіть принесли мені крем-маску з аптеки (в них такого не було) й без націнки.
Робив чистку обличчя - все дуже сподобалося: і майстриня аккуратно все робила, і подражнень не було. Навіть принесли мені крем-маску з аптеки (в них такого не було) й без націнки.