Корзина пуста
0 шт. 0 грн.
Просмотров: 26703
Проголосовало: 0
Отзывов: 1
Ваша оценка:
Доброго дня Дуже погано,що у вас не має такої послуги,як швидка допомога людині.Якщо ви проводите операції,то мала б бути у вас і послуга якихось простіших процедур.Якщо ви є Центр офтальмології!
Доброго дня Дуже погано,що у вас не має такої послуги,як швидка допомога людині.Якщо ви проводите операції,то мала б бути у вас і послуга якихось простіших процедур.Якщо ви є Центр офтальмології!