В настоящее время "Аптека № 2 ООО «ЗІ»" не является нашим партнером, поэтому мы не можем предоставить вам полной информации. Если Вы являетесь официальным представителем "Аптека № 2 ООО «ЗІ»", свяжитесь с нами. Узнать больше...
?.12.2018 г. я покупала Інсулін В Аптеке по у.Гагаріна. Продавец не досмотрела что (у меня било два рецепта) мне нужно доплачивать по олному рецепте. Я ушла,я не знала про це. Через деякий час вони мені позвонили і обвінили мені в цьому з нецензурними словами і що я нечесна і що я не заплатила. Звонили 7 раз. Я вернулась в аптеку і розрахувалась. Я хвора стара людина пенсіонерка .Ходити далеко не можу. Аптека далеко від поліклініки. Дуже понервувалась. Цукор піднявся до 20. Скажіть чи так повинні працювати в аптеках з хворими людьми? Розберіться ( хотя ви будети своїх захищати) і позвоніть 0502111324
7.12.2018 г. я покупала Інсулін В Аптеке по у.Гагаріна. Продавец не досмотрела что (у меня било два рецепта) мне нужно доплачивать по олному рецепте. Я ушла,я не знала про це. Через деякий час вони мені позвонили і обвінили мені в цьому з нецензурними словами і що я нечесна і що я не заплатила. Звонили 7 раз. Я вернулась в аптеку і розрахувалась. Я хвора стара людина пенсіонерка .Ходити далеко не можу. Аптека далеко від поліклініки. Дуже понервувалась. Цукор піднявся до 20. Скажіть чи так повинні працювати в аптеках з хворими людьми? Розберіться ( хотя ви будети своїх захищати) і позвоніть 0502111324
?.12.2018 г. я покупала Інсулін В Аптеке по у.Гагаріна. Продавец не досмотрела что (у меня било два рецепта) мне нужно доплачивать по олному рецепте. Я ушла,я не знала про це. Через деякий час вони мені позвонили і обвінили мені в цьому з нецензурними словами і що я нечесна і що я не заплатила. Звонили 7 раз. Я вернулась в аптеку і розрахувалась. Я хвора стара людина пенсіонерка .Ходити далеко не можу. Аптека далеко від поліклініки. Дуже понервувалась. Цукор піднявся до 20. Скажіть чи так повинні працювати в аптеках з хворими людьми? Розберіться ( хотя ви будети своїх захищати) і позвоніть 0502111324
7.12.2018 г. я покупала Інсулін В Аптеке по у.Гагаріна. Продавец не досмотрела что (у меня било два рецепта) мне нужно доплачивать по олному рецепте. Я ушла,я не знала про це. Через деякий час вони мені позвонили і обвінили мені в цьому з нецензурними словами і що я нечесна і що я не заплатила. Звонили 7 раз. Я вернулась в аптеку і розрахувалась. Я хвора стара людина пенсіонерка .Ходити далеко не можу. Аптека далеко від поліклініки. Дуже понервувалась. Цукор піднявся до 20. Скажіть чи так повинні працювати в аптеках з хворими людьми? Розберіться ( хотя ви будети своїх захищати) і позвоніть 0502111324