Клініку можно назвати "Викачка грошей", коли до неї підходить відразу це видно, нормальний заклад не буде заробляти грощі на бахілах, прийом до гінеколога 180 грн, у вартість входить консультація, осмотр, більш нічого, гінікологічний набор треба брати з собою чи придбати за 35 грн, та велика черга , треба чекати годину хочу прийшов на свій час. Тобто готуйте грощі більше ніж ви раз пахову вади і на час більший на який ви разраховували. Нікому не раджу!
Клініку можно назвати "Викачка грошей", коли до неї підходить відразу це видно, нормальний заклад не буде заробляти грощі на бахілах, прийом до гінеколога 180 грн, у вартість входить консультація, осмотр, більш нічого, гінікологічний набор треба брати з собою чи придбати за 35 грн, та велика черга , треба чекати годину хочу прийшов на свій час. Тобто готуйте грощі більше ніж ви раз пахову вади і на час більший на який ви разраховували. Нікому не раджу!