Певно лікарями в центрі працюють люди, які теж хочуть їсти. А ще треба за енергоносії платити, податки в казну...
От якби роботи працювали, інша справа.
А спонсори певно гроші на ремонт, розбудову та техніку витрачають.
Якщо не бажаєте платити, йдіть в державну поліклініку
Я ніколи не можу дозвонитись, за 20 разом беруть трубку. Як можна стільки разів і не почути. Приватна клініка, платна, а у туалеті рушники на вішачках мокрі, в яких вже сто людей повитирало руки. Так важку паперові поставити. Неподобство якесь. Гігієна на вищому рівні.
Ніколи не чути, сто раз треба повторювати, секретар взагалі повишає тон, хамить, неприємна жінка. Скільки раз не зателефоную постійно грубо розмовляє.В клініці Здоровя чи Гармонію завжди приємно телефонувати, а тут і звонити більше не буду. За мої гроші мають щей гарного дня бажати мають, а не мимляти. Звязок у вас ПОГАНЕЙШИЙ.
Добрий день. Мене цікавить скільки у Вас коштує МРТ органів травлення. Як можна записатися на прийом до гастроентеролога і скільки він коштує. У мене дуже сильно болить живіт у епігастральній зоні. В даний момент знаходжуся за кордоном і не маю можливості звязатися з Вашим центром по телефону. Я буду дуже вдячна за найвичерпнішу інформацію. Дякую)
Я перший раз побувала в цьому центрі і була дуже вражена.Мені треба було зробити ренген ,но номерків уже не було ні в п"ятницю в 10 ранку,ні в понеділок 9 ранку.А жіночка на рецепції сказала прийдіть у вівторок і стійти у живій черзі.Відношення до людей ні яке,і там ще хуже ниж у державній полікліниці.
Шановна, Олено, нажаль можливості нашого центру не безмежні. У Вашому випадку зазначимо, що черги на рентген виникають зазвичай коли поліклініка взагалі не може прийняти пацієнтів на обстеження по тех.причинах. Дякуємо за порозуміння.
Салдеповська клініка! Результатів аналізів вже 9 днів не має! Ціни не менші аніж у приватній клініці.Більше ніколи сюди не буду звертатися і іншим не раджу!
Доброго дня Василь, В залежності від типу аналізу - деякі види потребують обробки до 5 днів, про що обов'язково попереджають. Більшість з них виконується в день сдачі аналізу.
Не зрозуміли, як це "Салдеповська клініка!", вибачте.
Записувалася по телефону,дівчина привітно відповіла. Лікарі дуже хороші,перевірили,все зрозуміло пояснили.Не розумію чому такі відгуки. Мені все сподобалося,всім рекомендую
З мамою минулого тижня записались на сьогоднішній день до лікаря...прийшли на назначений час, а лікарка просто пішла додому знаючи що у неї ще є записані пацієнти....як так можна відноситись до своєї роботи?? Дуже розочарувалась у цій клініці
отличный центр
Можно до вас записатися через интернет???
Отличный центр,супер специалисты - все устраивает)))
Очень странно,что все платное в центре.Знают ли об этом зарубежные спонсоры и как с ними связаться?
Певно лікарями в центрі працюють люди, які теж хочуть їсти. А ще треба за енергоносії платити, податки в казну... От якби роботи працювали, інша справа. А спонсори певно гроші на ремонт, розбудову та техніку витрачають. Якщо не бажаєте платити, йдіть в державну поліклініку
на коли можна записатись до мамолога і до кого саме ?
Запис на обстеженна проводиться тільки за телефономами, або безпосередньо в мед. центрі.
А можна до вас записатись на флюгографію
я би хотіла записатися на консультацію до ендокринолога, можна через інтернет?
Не могу дозвонится ни по одному номеру указанному выше, сайта нету, хотя бы мобильный номер указали. Я разочарован, частная клиника блин!
Привет Алекс! Сайт: www.christmedcenter.com.ua Запись по моб. телефону: +38 (050) 434-48-80
Я ніколи не можу дозвонитись, за 20 разом беруть трубку. Як можна стільки разів і не почути. Приватна клініка, платна, а у туалеті рушники на вішачках мокрі, в яких вже сто людей повитирало руки. Так важку паперові поставити. Неподобство якесь. Гігієна на вищому рівні.
Шановна Катерина! Обовязково врахуємо Ваші побажання, дякуємо.
А можна записатисяг до лікаря-флеболога?
Ніколи не чути, сто раз треба повторювати, секретар взагалі повишає тон, хамить, неприємна жінка. Скільки раз не зателефоную постійно грубо розмовляє.В клініці Здоровя чи Гармонію завжди приємно телефонувати, а тут і звонити більше не буду. За мої гроші мають щей гарного дня бажати мають, а не мимляти. Звязок у вас ПОГАНЕЙШИЙ.
Шановна Марія, На жаль ми не можемо вплинути на якість зв'язку у нашому місті.
Здравствуйте ,скажите пожалуйста а на выходных центр работает ?
Здравствуйте Анна, в субботу и воскресенье, а также в оф. праздники центр закрыт. Подробно график работы указан на сайте www.christmedcenter.com.ua
Добрий день. Мене цікавить скільки у Вас коштує МРТ органів травлення. Як можна записатися на прийом до гастроентеролога і скільки він коштує. У мене дуже сильно болить живіт у епігастральній зоні. В даний момент знаходжуся за кордоном і не маю можливості звязатися з Вашим центром по телефону. Я буду дуже вдячна за найвичерпнішу інформацію. Дякую)
Ув. Виктория, МРТ обследование проводится в центр.гор. больнице г.Мукачево. К сожалению запись на прием проводится только по телефону.
Доброго дня. Цікавить чи можливо у вас провірити сосуди?
Будьласка зверніться за консультацією по телефону: 5-48-12 або 4-43-48
Я перший раз побувала в цьому центрі і була дуже вражена.Мені треба було зробити ренген ,но номерків уже не було ні в п"ятницю в 10 ранку,ні в понеділок 9 ранку.А жіночка на рецепції сказала прийдіть у вівторок і стійти у живій черзі.Відношення до людей ні яке,і там ще хуже ниж у державній полікліниці.
Шановна, Олено, нажаль можливості нашого центру не безмежні. У Вашому випадку зазначимо, що черги на рентген виникають зазвичай коли поліклініка взагалі не може прийняти пацієнтів на обстеження по тех.причинах. Дякуємо за порозуміння.
Яб хотіла запитати про лікарів онкологів. Скільки прийом лікаря, косультація і т.д. Можливо хтось звертався та знае як там лікують
Салдеповська клініка! Результатів аналізів вже 9 днів не має! Ціни не менші аніж у приватній клініці.Більше ніколи сюди не буду звертатися і іншим не раджу!
Доброго дня Василь, В залежності від типу аналізу - деякі види потребують обробки до 5 днів, про що обов'язково попереджають. Більшість з них виконується в день сдачі аналізу. Не зрозуміли, як це "Салдеповська клініка!", вибачте.
Доброго дня . Можна получити результат анализив на пошту?
Результати можливо отримати онлайн. За довідкою звертайтесь до реєстратури.
Записувалася по телефону,дівчина привітно відповіла. Лікарі дуже хороші,перевірили,все зрозуміло пояснили.Не розумію чому такі відгуки. Мені все сподобалося,всім рекомендую
З мамою минулого тижня записались на сьогоднішній день до лікаря...прийшли на назначений час, а лікарка просто пішла додому знаючи що у неї ще є записані пацієнти....як так можна відноситись до своєї роботи?? Дуже розочарувалась у цій клініці