Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Ровенский областной онкологический диспансер

Ровенский областной онкологический диспансер
5.00
Рейтинг

Просмотров: 74902

Проголосовало: 4

Отзывов: 24

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
наталія
05.02.2014

ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ.ВСІ ХАБАРНИКИ ДЕНИЩУК І СМІРНОВ.ВІД ІХ РУК ВИ ПОМРЕТЕ В МУКАХ.НЕ ДАЙ БОГ НІКОМУ ПЕРЕЖИТИ ТЕ ЩО РОБИТЬСЯ В ЦІЙ ЛІКАРНІ.ПРОСТИ ІХ ГОСПОДЬ

Олександр
07.07.2025

Згоднен Деніщук це тварина яка без хабаря нічого не робить

Виктор
19.02.2014

Согласен.Отношение ужасное,на людей смотрят как на кошельки,у кого он толще с теми пациентами более любезны но не более.Не лечат ни одних ни других.Сочувствия ноль.На больных зарабатывают продавая химии с кармана халата.Ар а биология как самый дорогой курорт,кто больше даст тот про лечится раньше.....

Галя
26.11.2014

Я щиро вдячна Смірнову і Свиридову. Дякуючи їм моя мама жива. Десять років тому, я привезла її, не сподіваючись на порятунок.Це лікарі від Бога. А Свиридов Д. взагалі відноситься до хворих, як до своїх рідних. Щиро їм вдячна. Дай Бог їм здоров"я.

Марина
11.12.2014

А я хочу щиро подякувати Орешко Світлані Олегівні за доброту, професіоналізм та людяність. Побільше б таких лікарів, готових і професійно допомогти, і підтримати словом.

Алёна
22.09.2015

огромное спасибо Орешко Светлане Олеговне!!!Это врач от Бога!!

Алла
22.07.2015

в свої 22 я вже встигла вирізати доброякісну пухлину(фіброаденому) з молочної залози. в мене ніяких негативних асоціацій після лікування в окодиспансері не лишилося) я хочу подякувати зав.відд.хірургії №2 Якимчуку, який поесійно та відповідально ставився до мене, та приходив на кожну перев*язку особисто!!! єдине, що неприємно, що треба купувати спирт, бинти, та т.д., але так по всіх лікарнях (тим більше, все, що купуєш, можна забирати після кожної перев*язки) стосовно хабарництва: люди самі так "дякують", ніхто особисто з мене ніяких коштів не вимагав!

Володимир, Рівне
19.05.2017

Тут пишуть і використовують слова "хабарники". Ні за всіх говорити не можна так, водії, охоронці, прибиральники, кухарі, лаборанти не беруть хабарі. А за інших сказати нічого не можу, можу говорити за тих хто вимагав продати все, щоб заплатити за лікування та хабарі. Скоро нанесу візит вдячності та подивлюся в очі, мовчки...

Неважно
17.12.2017

Пусть мое имя останется такой же загадкой, как и эпикриз врача Марченкова М.О. Это не врачи, это твари, и явно не от Бога. Ноль сожаления, ноль жалости, ноль сочувствия. Да о чем речь, если они нагло пациенту в глаза говорят: "Да какая разница когда вы умрете, пол года раньше, пол года позже. Вам уже 79. Разве это так важно?!" Суки, я изучу этот эпикриз по буквам и по цифрам! И обещаю, нанесу визит с фундаментом знаний в области вашей профессии. Чертовы "специалисты", побойтесь Бога! Хватит убивать людей!

Аля
11.05.2018

Вчора оперувалась в гінекологічному відділенні. Приємно вразила чистота палат і коридорів, санвузлів, постіль чистенька, майже новенькі одіяла з подушками. А найбільше враження справив на мене персонал: кожна санітарка, лікарі, медсестри- всі дуже привітні, уважні, абсолютно не відчувається відчуженості. При такому потоці хворих, кожному приділити увагу, підбадьорити, роз"яснити і розказати все чітко і доступно, привітно посміхнутись- такого відношення не відчувала в жодному медичному закладі. На привеликий жаль, не знаю ім"я медсестрички, яка під час введення мені наркозу, стояла біля мене, щоб посміхнутись і встигнути сказати мені слова: "Запам"ятайте! Все буде добре!" Низький уклін всьому персоналу гінекологічного відділення і лікарю Новосьоловій Ірині Сергіївні. Нехай береже вас усіх Господь!!

Василь Котенко
03.12.2018

Людське життя... Неповторне та звичне,радісне й сумне,сповнене глибоких переживань,солодке ,як мед,і гірке,як полин. Так,життя кожноi людини- це стежина з червоними та чорними тонами,як у цій пісні<>.Стежина життя...Це по нiй кожен має пройти гiдно. Але якою вона буде? I хочеться гукнути;<> Леонардо да Вінчі сказав;<>.Особисто для менеголовною ціною життя стало здоров"я.Сталося так ,що біда спіткала мене раптово. Іноді здавалося,що це повна безвихідь.Але в певний момент,мабуть так зійшлися зорі.І доля подарувала ще один шанс.Я зустрівся з неймовірними людьми,професіоналами своєі справи,звичайні люди на перший погляд,але із золотими руками і розсудливими головами.Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю ,людянність і професіоналізм медичного персоналу. Першого лучового відділення,яке очолює справжній фахівець,лікар-Тетяна Щегловська!Також, Ніна Карпюк,Сокол Роман Васильович,Світлана Петрівна.Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні,але хай знають,що у наш нелегкий час,коли чуємо слова <>,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах.Керівництво Головний лікар Григорій Максимьяк може бути спокійним,якщо під іхньою егідою працює такий колектив.Я усім бажаю здоров"я,щастя,миру,успіхів та терпимості до нас,пацієнтів.Хай оберігає Вас Ангел охоронець,Божого благословіння в цей не легкий час.Нехай береже Вас Господь!!!Хай щастить Вам!

Василь Котенко
03.12.2018

Людське життя... Неповторне та звичне,радісне й сумне,сповнене глибоких переживань,солодке ,як мед,і гірке,як полин. Так,життя кожноi людини- це стежина з червоними та чорними тонами,як у цій піснічервоне-то любов,а чорне-то журба>>Стежина життя...Це по нiй кожен має пройти гiдно. Але якою вона буде? I хочеться гукнути;>>Життя!Ну зупинись хоч трішки!Почекай хоч одну мить!>> Леонардо да Вінчі сказав;>>Пам"ятай!Життя є дар,і хто його не цінує,цього дарунка не заслуговує>> Особисто для мене головною ціною життя стало здоров"я.Сталося так ,що біда спіткала мене раптово. Іноді здавалося,що це повна безвихідь.Але в певний момент,мабуть так зійшлися зорі.І доля подарувала ще один шанс.Я зустрівся з неймовірними людьми,професіоналами своєі справи,звичайні люди на перший погляд,але із золотими руками і розсудливими головами.Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю ,людянність і професіоналізм медичного персоналу. Першого лучового відділення,яке очолює справжній фахівець,лікар-Тетяна Щегловська!Також, Ніна Карпюк,Сокол Роман Васильович,Світлана Петрівна.Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні,але хай знають,що у наш нелегкий час,коли чуємо слова ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах.Керівництво Головний лікар Григорій Максимьяк може бути спокійним,якщо під іхньою егідою працює такий колектив.Я усім бажаю здоров"я,щастя,миру,успіхів та терпимості до нас,пацієнтів.Хай оберігає Вас Ангел охоронець,Божого благословіння в цей не легкий час.Нехай береже Вас Господь!!!Хай щастить Вам!

ТАНЯ
26.06.2019

доброго дня.Була на прийомі у Орешко робили електроконізацію ш.м. зробили недобре місячні стали по 15 днів живіт і спина стали боліти нестерпно направили на узд до Куби сказав все добре це гормональний збій заплатила 400 грн.за узд вагінальне страшні гроші для держклініки потім виснилось,бо зробила у інші клініці, що аналізи,які робив Куба неправильні.Орешко на мої болі І місчні ,кі не закінчувались казала при огляді все добре приїхати до неї через 6 місяців,місячні ставали все довшими і болючішими.ЗА ПРИЙОМи була у неї 4 рази платила гроші не малі.НЕ РАДЖУ ЛІКАРЯ ОРЕШКО І УЗД КУБА ТІЛЬКИ ВТРАТИЛА ДОРОГОЦІННИЙ ЧАС.НА ДАНИЙ ЧАС ЛІКУЮСЬ В КЛІНІЦІ ОКСОРД ІВАНЮК Л.Я.

Яна
28.05.2020

Що? Куба прекрасний лікар!!! Була в його багато разів,і на узі грудей,і нс вагінальному,всі діагнози вірно поставив,прємний ліеар,приємна медсестричка,(а скільки в них тертіння, я дивуюсь,я б...)і ніхто з мене бабло там не гріб,по бажанню,хочеш лишай гроші, хочеш не лиший.... а як чекаєш в черзі ниють чого так довго,дв трясця валіть до іншого лікаря узд їх в Рівному багато...він єдиний напевно, що там до ночі сидить, приймає до останнього пацієнт!!!

ТАНЯ
26.06.2019

Доброго дня.Була на прийомі у Орешко робили електроконізацію ш.м. зробили недобре місячні стали по 15 днів живіт і спина стали боліти нестерпно направили на узд до Куби сказав все добре це гормональний збій заплатила 400 грн.за узд вагінальне страшні гроші для держклініки потім вияснилось,бо зробила у інші клініці, що УЗД,які робив Куба неправильні І З цим погоджуюсь ,бо чого болить як на узд куби все добре.Орешко на мої болі І місчні ,які не закінчувались казала при огляді все добре приїхати до неї через 6 місяців,місячні ставали все довшими і болючішими.ЗА ПРИЙОМи була у неї 4 рази платила гроші не малі.НЕ РАДЖУ ЛІКАРЯ ОРЕШКО І УЗД КУБА це не лікарі я б сказала нелюди.ТІЛЬКИ ВТРАТИЛА ДОРОГОЦІННИЙ ЧАС.НА ДАНИЙ ЧАС ЛІКУЮСЬ В КЛІНІЦІ ОКсфОРД в Рівному у ІВАНЮК Л.Я.,яка на першому огляді поставила правильні діагнози з якими погоджуюсь, про результат говорити рано, але клініку і лікаря раджу всім, щодо цін , то з онкодиспансером різниці маЙже нема.

Олена
19.07.2019

Не погоджуюся з попереднім відгуком, явна реклама приватної клініки. Куба-професіонал своєї справи- (і це видно по черзі в коридорі), точно описав стан внутрішніх органів моєї мами, що підтвердилися при операції. Ще дуже хочу подякувати лікарю Свиридову Д.- за його професіоналізм, терпіння і людяність. Найбільше хочу подякувати Чишкевич Юрій Володимирович за те що моя мама з нами). Натхнення вам у вашій нелегкій справі, такої ж наполегливості.Нехай Бог вам допомагає і оберігає вас і вашу сім'ю. Ткач О.О - заввідділення хірургії, дякуємо вам, що уважні до кожного пацієнта. І всім медсестрам,головній медсестрі,санітарочкам, що готові допомогти в будь якій ситуації. Щиро вдячна я, мама і вся наша сім'я хірургічному відділенню на 4-у поверсі, що при такій нелегкій роботі і посередній ЗП- ви залишаєтеся добрими, людяними і завжди раді підтримати у скрутний час. Натхнення вам, здоров'я,миру і достойної оплати вашої праці) Дякую!

Людмила
07.08.2019

Хочу подякувати Кубі М. за правильно встановлений діагноз моїй мамі і за хірургічне втручання ( видалення гною з нирок).А також хірургу Денищуку за за лікування. Якщо людині загрожує смерть, то повірте ніяких грошей не шкода.

Олександр
07.07.2025

а денищук без грошей і не оперує, бо зарплата то за те що він такий гарний, а хабарі за те щоб надавати свою непрофесійну допомогу!

Зореслава
20.10.2019

Коли я збиралася на операцію в онкодиспансер-зайшла сюди прочитати відгуки.Скажу чесно-була шокована і найголовніше налякана.Та дійсність виявилась діаметрально протилежною.Зараз хочу від душі подякувати Орешко Світлані Олегівні за людяність,професіоналізм.Вразило відношення у відділенні реанімвції.Медсестра Наталія Василівна здавалось слідкувала навіть за кожним подихом.Я і зараз не можу уявити як їй вистачило сил і терпіння ,бо нас на той час було таких 7 чоловік, відразу після операції.А персонал відділення гінекології став рідним за ці дні,які я лікувалась там.Бо тільки у рідних може вистачити терпіння крім капання і уколів,вчити і допомагати по новому ходити і т.д.А найголовніше це професіоналізм і те що всі настроювали лише на позитив-а це для такої лікарні-дуже багато значить.Особлива подяка старшій медсестрі відділення Наталії Іванівні Цекот за хороше відношення ,а найголовніше за налаштування перед операцією.Завдяки їй не було ні страху ні негативу.Щира подяка всім ,хто був з нами ці всі нелегкі дні...з повагою і подякою дівчата з палати №4 Зореслава,Валентина і Тетяна

Шульгина Наталья Николаевна
12.02.2021

Вчера повторно обратился мой брат за помощью в онкологический цент г. Ровно. У него 4 стадия рака. Нуждается в паллиативной помощи, то есть в постоянной химиотерапии. Летом прошлого года обратился первично, отказали в медицинской помощи, ссылаясь на невозможность оказания ее вследствие того , что жить ему осталось не долго. После этого он уехал в россию, где лечился 3 месяца. Врачи стабилизировали его, но опухоль на таких стадиях не уходит. Сейчас она снова начала расти. Рекомендации по лечению российская больница дала, ничего больше не надо думать врачам, просто делать ту химию на которую опухоль отреагировала, причем эта химия как сказали Ровенские врачи диспансера очень отсталая, а у них новейшие технологии которые используют в европе и других странах, пообещали брату в лечении. Но когда он приехал госпитализироваться, то есть вчера 11.02.2021 года ему отказали в лечении ссылаясь на плохую печень и сердце. Его жене сказали чтобы она от него отстала и дала спокойно умереть. Где же врачебная тактика и деонтология. Если те препараты действуют и уменьшили опухоль, дали ему несколько месяцев прожить по человечески, почему они не могут их дальше использовать? И как может у больного человека восстановиться здоровье (печень, сердце), где и так понятно что он умрет. Очень хотели продлить ему жизнь еще хоть на пару месяцев. Но Ровенские врачи диспансера дали понять что борьба за жизнь в их компетенцию не входит. Могут только лечить тех людей, которые не настолько больны.

Шульгина Наталья Николаевна
12.02.2021

Брат Иващук Олег Александрович.

Оксана
07.09.2023

Лікарі цієї лікарні відтягували час не надаючи людині ніякої допомоги. Людина померла.

Марія
10.11.2023

Доброго дня всім.Зверталась з мамою в онкологічний центр, це просто,жах.Не має душі ні в кого, починаючи від лікаря і закінчуючи санітаркою.Гроші люблять всі, а людського ставлення не отримаєш.Люди звертаються з такими страшними хворобами,потребують бодай доброго слова,а в відповідь"Доходились...і т.п". Ми проходили обстеження ,стоячи в чергах цілими днями протягом трьох тижнів,коли вже був діагноз, їм ще не вистачало додаткового аналізу для лікування,а мамі було дуже зле, лікар сказала що пийте обезболюючі, ви ще не так довго обстежуєтесь...Дообстежувались до того, що стали відмовляти органи,але дякувати Богу,знайшли клініку в іншому місті і зараз лікуємось, якби не звернулись було все..Я не розумію для чого взагалі такі лікарні ,для чого їх фінансує держава.Потрібно щоб в таких закладах працювали люди які бояться Бога і мають серце,в Рівненському Онкологічному центрі ми таких не зустріли, дуже шкода!!!

Віктор
07.07.2025

ДЕНИЩУК ОЛЕГ ХЕРУРГ ВІД СЛОВА ХЕР, ХАБАРНИК ТА ЩЄ Й НЕПРОФЕСІЙНА ГНИЛА ІСТОТА! ГОРІТИ ЙОМУ В ПЕКЛІ !

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *  Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения
  • 1
  • 2