Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Департамент здравоохранения и курортов Винницкой ОГА

Департамент здравоохранения и курортов Винницкой ОГА
0.00
Рейтинг

Просмотров: 2558

Проголосовало: 0

Отзывов: 4

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.06.2015

Скажіть будь ласка як це так сталося нам заказали путівку на двох дітей 6 і7 років ми купили в онлайн білети сьогодні і у 13годин а у 14годин подзвонили що путівка не дійсна дітей прийняти не можуть напишіть що сталося бо напишу у Київ де наша ділась путівка. Я чекаю відповідь.

18.11.2015

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, могут ли сотрудники ендокрин. диспнсера требовать деньги за анализы по каким-то своим тарифам? По направлению врача-эндокринолога хотела сдать анализы в диспансере, меня послали оплатить их . Рядом с гардеробом сидела женщина, называла КОНКРЕТНУЮ сумму за анализы и вписывала эту сумму в корешок "благодійний внесок". Меня даже не спросили, хочу и могу ли я дать это взнос. Просто назвали сумму, причем на 100 грн. превышающую стоимость этих анализов в частной лаборатори Синево. Когда я сказала, что в частной лаборатории дешевле, мне ответили :"Может быть". И все. И это-государственная больница.

11.06.2016

Доброго дня. Минулого року 3.06.2015 року мій син з класом і класним керівником пішли на прогулянку в ліс за нещасним збігом долі син впав з велосипеда, втратив свідомість. Впав в кому, а 4.06.2015 року нас направили в Вінницьку Обласну Дитячу Лікарню дитина була чотири доби в комі в реанімації, забій головного мозку, крововилив в головний мозок, місяць ми пробули у лікарні паралізувало ліву сторону, впав зір. 3.12.2015року нам дали путівку в санаторій Хаджибей Одеської обл. Біляєвський район с.Холодні Балки там з дитиною пробули 13 днів пройшли три процедури бо з настанням холодів дитина захворіла і ми повернулися додому. Цьго року я звернулася в Іллінецьку району лікарню за путівкою ми написали клопотання, але відповіді чекаю і досі, а час спливає який нам дуже дорогий, нам потрібно розробляти руку та ногу, а їхати знову з настанням холодів ми неможемо нам путівка потрібна літом. Я вас дуже прошу не покидайте нас в біді на одинці.

31.10.2018

Добрый день Скажите пожалуйста почему в ЦПМСД на хм.шоссе нет 4 компонентной вакцины в муниципальной аптеке.

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *
* - поля, обязательные для заполнения