Шановний Володимире Дмитровичу! З великою вдячністю до Вас із Сахнівки Шпилько Тетяна Трифонівна. Ви робили мені операцію на грудях (відрізали грудь) у 1986 році. Ще досі живу і Вам дякую, рятівник Ви мій! Нехай хранить Вас Господь за Вашу доброту! Бажаю Вам і Вашій всій сім'ї доброго здоров'я і щастя, і щоб Ви ніколи не хворіли! Нехай береже Вас Господь!
Тетяна Трифоновна
11.02.2014
Забула сказать - мені вже у йьому році буде 80 років
Шановний Володимире Дмитровичу! З великою вдячністю до Вас із Сахнівки Шпилько Тетяна Трифонівна. Ви робили мені операцію на грудях (відрізали грудь) у 1986 році. Ще досі живу і Вам дякую, рятівник Ви мій! Нехай хранить Вас Господь за Вашу доброту! Бажаю Вам і Вашій всій сім'ї доброго здоров'я і щастя, і щоб Ви ніколи не хворіли! Нехай береже Вас Господь!
Забула сказать - мені вже у йьому році буде 80 років