Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Симптомы

Эякуляция

ЭякуляцияЭякуляция - сложное явление, которое проявляется ритмичными сокращениями мышц тазового дна, сжимающими мочеиспускательный канал, так что в нормальных условиях сперма проталкивается в антеградном направлении через мочеиспускательный канал и выбрасывается из наружного отверстия мочеиспускательного канала.

Афферентные импульсы, по-видимому, возникают во прохождения спермы через задний отдел мочеиспускательного канала в луковичную часть мочеиспускательного канала. Эякуляция не контролируется волевыми механизмами. Хотя центр контроля эякуляции, по-видимому, расположен на уровне Thll-L2, в выделении спермы участвуют крестцовый отдел соматической нервной системы (S2-S4).

Нервные механизмы координируют сокращения гладких и поперечнополосатых мышц. Шейка мочевого пузыря остается полностью закрытой (влияние симпатической нервной системы), а ритмичное расслабление сфинктера мочеиспускательного канала дает возможность сперме проникнуть в луковичную часть мочеиспускательного канала, откуда сперма выталкивается сокращениями луковично-губчатой и седалищно-пещеристой мышц (соматическая иннервация).Онлайн консультация врача
Специализация: Гинеколог
Аня:14.11.2014
Доброго вечора! Трошки більше року тому в мене був викидень. Потім проходила обстеження, знайшли вірус герпесу 2 типу. Окрім цього по гормонах в мене був підвищений Тестостерон вільний 4.7 (Референтні значення Женщины: 0.04 - 4.18) і DHEA-s 455.2 (норма для 25-34 года: 98.8-340.0). Також в мене надмірне оволосіння тіла по чоловічому типу. Таке волосіння було все життя у моєї мами до наступання менопаузи. Проходила протягом року лікування через герпес, а також мені призначали ОК Ярина на три цикли. Після цього в останніх вересневих аналізах тестостерон вільний 3.2 Проте, третій цикл мій прийому Ярини закінчився так: на 17 чи 18 таблетці я згадала, що під час циститу випила анбитіотик монурал, і ми з чоловіком не оберігались. Зробила тест він показував другу бліденьку полоску. Я перестала пити ярину і через день здала горіонічний гонадотропін. Після цього Ярини я вже більше не пила, але вже пройшло десь 4! місяці і всі наступні цикли тест перед місячними показує бліду другу полоску!!! А потім починаються місячні. ниття внизу живота майже протягом всього циклу, облв"язково перед місячними і після них ще до тижня. Мазки здавала, ан узд ходила. Казали, що запального процесу немає. Підкажіть, будь-ласка, що це може бути і чи варто мені хвилюватись. Дякую

І ще забула спитати. я планую вагітність, через це і звертаюсь. В мене за останній рік біля паху 2 маленькі бородавки появились майже плоскі, трошки темніші, ніж шкіра. І ще мені казав гінеколог, що на шийці матки папілома появилась, правда вона появилась там після того, як я три цикли пила ОК Ярину. І на нозі пару появилось похожих, але не такі ,світліші і поверхня сухіша. В чоловіка родинок і бородавок багато, одну в паху також бачила. Потрібно здавати якісь аналізи? Це якось впливає на вагітність? Дуже-дуже Вам дякую!
Добрий день. У Вас спостерігається гормональній дисбаланс. Вам необхідно записатися на прийом до гінеколога, котрий виключить позаматкову вагітність и назначить необхідне лікування. Сдайте анализ на ЦТВ.
Евсикова Александра Ивановна

К каким врачам обращаться, если возникает Эякуляция:

К каким клиникам обращаться при Эякуляция:

Имя: *
Е-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: * Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения