Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Акционерное общество «Гал-ЭКСПО»

Акционерное общество «Гал-ЭКСПО»
0.00
Рейтинг

Просмотров: 2722

Проголосовало: 0

Отзывов: 0

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Шановне панство!

Раді повідомити Вам, що XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД» відбудеться 17- 19 квітня 2018 року!

Мета форуму – демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обмін досвідом між фахівцями різних регіонів України та з-за кордону.

Форум і виставка - це захід, де зустрічаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників та постачальників медичного обладнання. Протягом багатьох років ця виставка була ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, нових методик  лікування та передових технологій.

Про організацію заходу організатори інформують державні та приватні спеціалізовані установи (лікарні, госпіталі, поліклінічні відділення, медичні, реабілітаційні та діагностичні центри), сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, фахівців з питань реабілітації, керівників аптечних мереж, фармацевтів та широке коло спеціалістів галузі Західної України та України в цілому.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Тематичні дні Форуму:

17 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасна онкологія в еру скринінгових програм»

18 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»

18 квітня 2018 р. – Семінар «Дитяча алергологія і пульмонологія в клінічних випадках»

19 квітня 2018р. – Науково-практична конференція «Актуальні питання неврології. Сучасні алгоритми діагностики та лікування»

19 квітня 2018 р. – Практичний майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації

*Програма наукових заходів буде доповнюватись

Даний Форум внесений у Реєстр наукових заходів та виставок  Міністерства  Охорони Здоров’я України.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.