В настоящее время "Парикмахерская «Катрин»" не является нашим партнером, поэтому мы не можем предоставить вам полной информации. Если Вы являетесь официальным представителем "Парикмахерская «Катрин»", свяжитесь с нами. Узнать больше...
Зайшов постригтись, а мені перукар-хамло каже: "Вообщє то нада голову мить перед тим як стригтись"
Я: "Я вчора вечером мив"
Перукар-хамло: "Вобщє то нада сьодні".
Відпало бажання взагалі стригтись коли небуть в такій перукарні.
Заходьте постригтись кщо хочете отримати порцію негативу.
Тільки вкрай негативні враження від взаємодії з цим "псєвдо салоном"!!!
Прийняла хибне рішення, коли вирішила звернутись туди на манікюр і покриття гель лаком! І дуже про це шкодую! Щодо самої послуги: "майстер" працювала без рукавичок (як вона сказала, їй незручно в них) і я практично змусила її їх вдягти! Інструмент ввесь стертий, невідомо скільки років ним працюють, робоче місце все заляпане і неохайне (що таке порядок там не знають)! Коли обрізала кутикулу, то ніби брови відщипувала і взагалі "майстер" дуже грубо обробляла поверхню нігтя!!! В результаті вийшло 2 години напруження і манікюр, який почав ламатися на великому нігті вже на 10-й день! Зі мною таке вперше, щоб гель лак так швидко розлазився!!! Що таке якісні матеріали і послуги тут явно не знають!!!
Сьогодні звернулась до салону з проханням повернути мені кошти за неякісно виконаний манікюр! В результаті, "власниця салону" мені нахамила обізвала мене "вимагатєльніцой", "прийшла тут на 12-й день і щось хоче", "подумаєш, відпав у неї кусочок манікюра, вертай їх гроші, раніше треба було приходити", "треба було не приходити до нас взагалі" і в такому ж стилі! І це тільки частина неадекватного "діалогу" з неадекватною власницею в результаті якого мене ще й крайньою виставили!!! Не очікувала такого повороту!!! Дуже хочеться, щоб такі "халтурні" заклади не працювали!!! Сервіс жахливий, поваги до клієнта нуль, культура спілкування зовсім відсутня, що таке адекватність там і не чули і ціни майже не відрізняються від нормальних салонів!!!
Якщо вам потрібна якість, її тут немає, обходьте це місце десятою дорогою!!!!!! А от "ностальгірующим за савєцким саюзом" саме сюди!!!!!
Зайшов постригтись, а мені перукар-хамло каже: "Вообщє то нада голову мить перед тим як стригтись" Я: "Я вчора вечером мив" Перукар-хамло: "Вобщє то нада сьодні". Відпало бажання взагалі стригтись коли небуть в такій перукарні. Заходьте постригтись кщо хочете отримати порцію негативу.
Тільки вкрай негативні враження від взаємодії з цим "псєвдо салоном"!!! Прийняла хибне рішення, коли вирішила звернутись туди на манікюр і покриття гель лаком! І дуже про це шкодую! Щодо самої послуги: "майстер" працювала без рукавичок (як вона сказала, їй незручно в них) і я практично змусила її їх вдягти! Інструмент ввесь стертий, невідомо скільки років ним працюють, робоче місце все заляпане і неохайне (що таке порядок там не знають)! Коли обрізала кутикулу, то ніби брови відщипувала і взагалі "майстер" дуже грубо обробляла поверхню нігтя!!! В результаті вийшло 2 години напруження і манікюр, який почав ламатися на великому нігті вже на 10-й день! Зі мною таке вперше, щоб гель лак так швидко розлазився!!! Що таке якісні матеріали і послуги тут явно не знають!!! Сьогодні звернулась до салону з проханням повернути мені кошти за неякісно виконаний манікюр! В результаті, "власниця салону" мені нахамила обізвала мене "вимагатєльніцой", "прийшла тут на 12-й день і щось хоче", "подумаєш, відпав у неї кусочок манікюра, вертай їх гроші, раніше треба було приходити", "треба було не приходити до нас взагалі" і в такому ж стилі! І це тільки частина неадекватного "діалогу" з неадекватною власницею в результаті якого мене ще й крайньою виставили!!! Не очікувала такого повороту!!! Дуже хочеться, щоб такі "халтурні" заклади не працювали!!! Сервіс жахливий, поваги до клієнта нуль, культура спілкування зовсім відсутня, що таке адекватність там і не чули і ціни майже не відрізняються від нормальних салонів!!! Якщо вам потрібна якість, її тут немає, обходьте це місце десятою дорогою!!!!!! А от "ностальгірующим за савєцким саюзом" саме сюди!!!!!