Корзина пуста
0 шт. 0 грн.
Просмотров: 7551
Проголосовало: 0
Отзывов: 1
Ваша оценка:
Дуже застарілі технології,з 90 нічого не змінилося,Їхній "спеціаліст" на посаді здаєця головний інженер,ну це не важливо,відправляє у свій магазинчик,де вже бабуся "впарює" все підрят,за астрономічною ціною. !!!!!!!!!!!!!!ГАНЬБА!!!!!!!!!!
Дуже застарілі технології,з 90 нічого не змінилося,Їхній "спеціаліст" на посаді здаєця головний інженер,ну це не важливо,відправляє у свій магазинчик,де вже бабуся "впарює" все підрят,за астрономічною ціною. !!!!!!!!!!!!!!ГАНЬБА!!!!!!!!!!