Клиника «Оксфорд Медикал» г. Львов - Отзывы - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Клиника «Оксфорд Медикал»

Клиника «Оксфорд Медикал»
0.00
Рейтинг

Просмотров: 1326

Проголосовало: 0

Отзывов: 10

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Катерина
18.11.2016

Вдячна дерматологe за лікування алергічного дерматиту. Зверталася в клініку вперше і всім залишилася задоволена. Головне, що я отримала результат.

Михайло
18.01.2017

Звертався до проктолога Гельмана для діагностики і подальшого лікування тріщини. Все було комфортно, без черг, без затримок. Всі оплати в касу, суму сказали ще до лікування, все прозоро і ясно. Найголовніше тут це відношення персоналу до пацієнтів. Уже й забув в наших лікарнях, що таке буває.

Олена
27.03.2017

Звернулася в клініку до гінеколога. Мене записали до лікаря Салига Галини. Лікар сподобалася, тому що дуже акуратно дивилася, брала аналізи. Зараз ми лікуємо запалення. Лікарем задоволена, вона уважна і добра до пацієнтів, а для мене це важливо.

Іванна
31.05.2017

Мій лікар відправив на узд в центр Оксфорд Медікал. Потрапила на прийом до Тетяни Юхимівни. Сподобалося, що лікар уважна і все пояснює, що бачить на екрані. Клініка привітна, приймають по запису. Рекомендую.

Олена
07.07.2017

Потрапила до проктолога з тромбозом. Через біль пам'ятаю все смутно. Потім вже зрозуміла, як мені пощастило, що потрапила до Наталі Баскевич. Акуратно обстежила і також пролікувала. Умови дуже комфортні.

Ірина
22.09.2017

Я ходжу до гінеколога Олені Легуцькой вже давно. За цей час вилікувала запалення, завагітніла і народила. За весь час мені жодного разу не затримали прийом, лікар максимум приділяла часу і дозволяла дзвонити в будь-який час. Я рада, що у мене є такий лікар і завжди рекомендувати її іншим.

Олеся
14.10.2017

У мене найкращі враження від прийому і лікування гінеколога Олени Легуцькой. Завжди усміхнена і ввічлива. Акуратна, доброзичлива, лікує добре. Що ще потрібно жінці від гінеколога.

Микита
29.01.2018

Я нарешті знайшов лікаря, який зміг мені допомогти. Чи то кваліфікація і знання лікаря, чи то самі препарати, але результат є. Тому хвалю Глушкову Людмилу Сергіївну, як кращого дерматолога.

Ольга
02.04.2018

Довго, але ефективно мене лікували в цій клініці. Сьогодні моє обличчя виглядає набагато краще (акне з 14 років). А все завдяки грамотному лікарю Людмилі Сергіївні.

Наталя Наунко
19.04.2018

Доброго дня, скільви вам років зараз, хочу 18-ти річній дочці домомогти позбутися акне. І також вибір зупинився на Людмилі Сергіївні.Дякую за відповідь

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *  Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения