Рік тому вперше спробувала процедуру пілінгового педикюру в "Новодермі". Моєму захопленню результатами від цієї процедури не було меж. До пілінгового педикюру мене турбували натоптиші і мозолі на обох стопах, а тепер мої стопи як у немовляти. Рекомендую усім хто дбає про здоров"я своїх ніг!!!
В Новодермі мені особисто сподобалось все: привітні адміністратори, вчасний прийом, кваліфікована консультація спеціалістів і до речі, адекватні ціни! Я робила лазерне видалення бородавки та чистку обличчя. Ніколи не могла подумати, що за одну процедуру зможу позбутись бородавки з якою "боролась" пів року в іншій клініці.
Вчора був на консультаціі у трихолога. Якість ніяка!!!! Їй до трихологіі як мені до луни!!! Де ви таких берете? Замість того щоб мені надати пораду та розписати комплексне лікування постійно говорила про те що неможливо нічого зробити та відправляла до терапевта. Та звернть увагу на те що попереднй лікар досить професйно надав поради було все розписано. Я у вас був 5 разів такого ставлення лікаря непотерплю!!!!! Чоловки - трихолога у Новодермі - НЕМА!!! Чекайте на нові публкаціі в соц мережах,блогах та форумах!!!
Рік тому вперше спробувала процедуру пілінгового педикюру в "Новодермі". Моєму захопленню результатами від цієї процедури не було меж. До пілінгового педикюру мене турбували натоптиші і мозолі на обох стопах, а тепер мої стопи як у немовляти. Рекомендую усім хто дбає про здоров"я своїх ніг!!!
В Новодермі мені особисто сподобалось все: привітні адміністратори, вчасний прийом, кваліфікована консультація спеціалістів і до речі, адекватні ціни! Я робила лазерне видалення бородавки та чистку обличчя. Ніколи не могла подумати, що за одну процедуру зможу позбутись бородавки з якою "боролась" пів року в іншій клініці.
Вчора був на консультаціі у трихолога. Якість ніяка!!!! Їй до трихологіі як мені до луни!!! Де ви таких берете? Замість того щоб мені надати пораду та розписати комплексне лікування постійно говорила про те що неможливо нічого зробити та відправляла до терапевта. Та звернть увагу на те що попереднй лікар досить професйно надав поради було все розписано. Я у вас був 5 разів такого ставлення лікаря непотерплю!!!!! Чоловки - трихолога у Новодермі - НЕМА!!! Чекайте на нові публкаціі в соц мережах,блогах та форумах!!!