В настоящее время "Парикмахерская «Фрамези»" не является нашим партнером, поэтому мы не можем предоставить вам полной информации. Если Вы являетесь официальным представителем "Парикмахерская «Фрамези»", свяжитесь с нами. Узнать больше...
Якість обслуговування дуже далека від елементарних стандартів. Більшість перукарів навіть майстрами назвати неможливо. Двічі користувались їх послугами і обидва рази обслуговували (таке враження) учениці, які і ножиць в руках тримати не вміють. Гроші були просто викинуті на вітер. Не рекомендую користуватись послугами цього сумнівного "свлону".
Якість обслуговування дуже далека від елементарних стандартів. Більшість перукарів навіть майстрами назвати неможливо. Двічі користувались їх послугами і обидва рази обслуговували (таке враження) учениці, які і ножиць в руках тримати не вміють. Гроші були просто викинуті на вітер. Не рекомендую користуватись послугами цього сумнівного "свлону".