В настоящее время "Green studio, салон красоты" не является нашим партнером, поэтому мы не можем предоставить вам полной информации. Если Вы являетесь официальным представителем "Green studio, салон красоты", свяжитесь с нами. Узнать больше...
Жахливий салон. Обслуговування 0! Хамство власниці та адміністрації. Відсутність персонального підходу до клієнта. Тут вам помиють голову холодною водою, паралельно ваш майстер буде надавати послуги іншим клієнтам (а ви ще залишитеся винним).
Взамін на запашну каву, про яку пишуть, вам подадуть трішки інше: видається, такий підхід до клієнта є нормальним. Ви повинні бути просто вдячні за те, що вас взагалі прийняли на процедури. Власниця салону слава, по телефону, переданому через адміністратора, повідомить, що вибачення просити у вас ніхто не збирається і взагалі хто ви така, щоб робити якісь зауваження.
Книги скарг у салоні також немає, про це, у хамливому тоні, вам повідомить адміністратор аліна. Думаю, ця книга знайдеться у іншому місці!
Салони, з подібними підходами до роботи їх власників, не мають права обслуговувати людей.
Щодо роботи самого майстра: 2 з 5. Зіпсовані нерви та кошти!
Категорично НЕ рекомендую !!!
Жахливий салон. Обслуговування 0! Хамство власниці та адміністрації. Відсутність персонального підходу до клієнта. Тут вам помиють голову холодною водою, паралельно ваш майстер буде надавати послуги іншим клієнтам (а ви ще залишитеся винним). Взамін на запашну каву, про яку пишуть, вам подадуть трішки інше: видається, такий підхід до клієнта є нормальним. Ви повинні бути просто вдячні за те, що вас взагалі прийняли на процедури. Власниця салону слава, по телефону, переданому через адміністратора, повідомить, що вибачення просити у вас ніхто не збирається і взагалі хто ви така, щоб робити якісь зауваження. Книги скарг у салоні також немає, про це, у хамливому тоні, вам повідомить адміністратор аліна. Думаю, ця книга знайдеться у іншому місці! Салони, з подібними підходами до роботи їх власників, не мають права обслуговувати людей. Щодо роботи самого майстра: 2 з 5. Зіпсовані нерви та кошти! Категорично НЕ рекомендую !!!