Після 23 сеансу лікування витиліго, отримала опіки шкіри в декількох місцях. Шкіра почала злазити, як після сонячного опіку і утворились рани. Після звернення до вашого закладу, замість піти на зустріч мені відповіли, що такого бути не може. Приймаючи рішення почати у вас лікування, я мала надію, що лікування має допомагати, а не приносити шкоду моєму здоров'ю! Лікаря в кабінеті ніколи немає і ніхто не котролює процес лікування. Не впевнена що хочу продовжувати лікування взагалі і не зрозуміло за що я плачу гроші. Просто обурена і нікому не пораджу ваш заклад!
Создалось впечатление крайне не профессионального подхода врача УЗИ Хмары А.О., скудности ее профессиональных знаний и неумение общаться с больными. После посещения я не поняла за что я платила деньги! Такое впечатление, что купили аппаратуру, посадили «блатную» студентку и отбивают бабло! Не имея знаний и опыта, Хмара А.О. ставит надуманные диагнозы под вопросом, вгоняя больного в шок! Затем, в других лечебных учреждениях, эти диагнозы отвергаются, но это стоит нервов и дополнительных расходов! Повторно к ней не пойду и вам не советую!
Після 23 сеансу лікування витиліго, отримала опіки шкіри в декількох місцях. Шкіра почала злазити, як після сонячного опіку і утворились рани. Після звернення до вашого закладу, замість піти на зустріч мені відповіли, що такого бути не може. Приймаючи рішення почати у вас лікування, я мала надію, що лікування має допомагати, а не приносити шкоду моєму здоров'ю! Лікаря в кабінеті ніколи немає і ніхто не котролює процес лікування. Не впевнена що хочу продовжувати лікування взагалі і не зрозуміло за що я плачу гроші. Просто обурена і нікому не пораджу ваш заклад!
Создалось впечатление крайне не профессионального подхода врача УЗИ Хмары А.О., скудности ее профессиональных знаний и неумение общаться с больными. После посещения я не поняла за что я платила деньги! Такое впечатление, что купили аппаратуру, посадили «блатную» студентку и отбивают бабло! Не имея знаний и опыта, Хмара А.О. ставит надуманные диагнозы под вопросом, вгоняя больного в шок! Затем, в других лечебных учреждениях, эти диагнозы отвергаются, но это стоит нервов и дополнительных расходов! Повторно к ней не пойду и вам не советую!