Медицинский центр «Sana» г. Ровно - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Медицинский центр «Sana»

Медицинский центр &laquoSana»
0.00
Рейтинг

Просмотров: 1521

Проголосовало: 0

Отзывов: 0

Ваша оценка:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Медичний центр «Sana» – це кваліфіковані фахівці, налаштовані на постійне самовдосконалення та підвищення професійних здібностей, що дає можливість їхнім пацієнтам отримати найкращий можливий результат. Основними принципами роботи консультації є індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважне ставлення до проблеми пацієнта та бажання допомогти у її вирішенні. Зробіть своє спілкування із лікарем невимушеним, простим і зрозумілим для себе. Знайдіть у нас свого лікаря, який буде знати Ваші жіночі проблеми, та допоможе їх вирішити, а можливо і попередити в майбутньому. В цьому і полягає основний принцип медицини «краще попередити, ніж лікувати». Крім того ми цінуємо Ваш час та створюємо умови для більш комфортного обслуговування. Тому Ви не будете чекати в черзі щоб потрапити до лікаря попередньо повідомивши про свій візит.

Основним завданням жіночої консультації є надання якісних медичних послуг для населення з використанням найсучаснішого медичного обладнання та технологій сучасної медицини, зокрема в гінекології. Гінекологія – це область медицини, яка займається лікуванням захворювань жіночої сфери.

Основні послуги медичного центру Sana це:

 1. Медичний огляд лікарем гінекологом
 2. Профілактичний медичний огляд (рекомендовано проходити двічі на рік).
 3. Клінічна та сучасна лабораторна діагностика захворювань жіночої сфери:
  • мазки на мікрофлору,
  • цитологічне обстеження епітеліальних клітин шийки матки,
  • обстеження на інфекції, які передаються статевим шляхом включаючи методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція, так зване ДНК обстеження збудників інфекцій),
  • визначення чутливості збудників інфекції до антибіотиків,
  • бактеріологічні дослідження,
  • визначення біоценозу вагінального середовища (фемофлор - унікальна технологія, яка базується на використанні полімеразної ланцюгової реакції в режимі реального часу) та інші.
  • гормональні дослідження причини неплідності.
 4. Обстеження статевих партнерів та сімейної пари на предмет носійства ІПСШ (інфекції, які передаються статевим шляхом), консультації щодо лікування, контроль по закінченню лікування.
 5. Консультації та лікування непліддя, прогнозування ризиків , визначення причини непліддя, консультації при скеруванні на ДРТ (допоміжні репродуктивні технології).
 6. Супровід вагітності, консультування та огляд вагітних жінок.
 7. Консультації, щодо незапланованої вагітності (в т.ч. медикаментозного переривання вагітності).
 8. Лікування (медикаментозне, гомеопатичне, антигомотоксичне) запальних процесів, ІПСШ, кольпітів, порушень менструального циклу, гормональних розладів, клімактеричних розладів.
 9. Лазеротерапія ( лікування приладом з використанням лазерних променів низької інтенсивності).
 10. Комплексне обстеження та лікування гормональних розладів у жінок та підлітків, обстеження рівнів гормонів.
 11. Встановлення та вилучення ВМК (внутрішньоматкових контрацептивів - «спіралей»).
 12. Тканинна біопсія шийки матки, аспіраційна, пайпель біопсія ендометрію.
 13. Кольпоскопія - обстеження епітелію шийки матки за допомогою спеціального приладу (цифрове фото, відео), встановлення точного діагнозу захворювання.
 14. Лікування захворювань шийки матки (ерозії, дисплазії, та іншої патології) радіохвильовим методом.
 15. Ультразвукове обстеження: органи черевної порожнини, малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально), пренатальна діагностика під час вагітності любого терміну, доплерографія.
 16. Підготовка до планового оперативного лікування. Та інші можливі послуги.