Лазаренко Елена Владимировна доктор педиатр г. Ровно - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Лазаренко Елена Владимировна доктор педиатр

Лазаренко Елена Владимировна доктор педиатр
0.00
Рейтинг

Просмотров: 2612

Проголосовало: 0

Отзывов: 4

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.12.2015

Прийшли на прийом з ознаками грипу , був кашель, соплі і як вона сказала отіт одного вуха (навіть не порекомендувала піти до лора), а сама поставила діагноз отіт, назначила повно таблеток які ще й не дешеві і довела нам дитину до пневмонії і до конкретного отіта тепер вже обох вух, ще й від всіх таблеток у дитини (3 роки) понос конкретний почався. З"їсти він нічого не міг бо він у нас з народження на дієті, бо є алергія,но походу вона цього не почула. Ото полікувала , покращення ніякого, протипоказів від таблеток по пів листка,ми втратили 5 днів а ліки взагалі не від того що треба було. Прийшла вже в нашу лікарню і лікарі в шоці були, що лікувалося в дитини, і тепер лікую антибіотиками. Якщо не покращиться стан то ще і в лікарню положать. Отак ми шукали належного собі педіатра. Гроші заплатити це не означає що вашу дитину вилікують. В общем НЕ РЕКОМЕНДУЮ КАТЕГОРИЧНО. Убийца а не врач!!!

14.01.2016

Прочитала комент,здивувалася,4 роки назад,проживала у Рівненській області коли захворіла дитина,дільничі лікарі виписували препарати по стандартній схемі,нічого не допомагає,знайомі порадили лікаря із Рівного Лазаренко Олену Володимирівну,при можливості викликали на огляд,хочу сказати дійсно лікар своєі справи дитинку детально оглянула (і вушка,носик,горло,тімячко),що рідко де побачиш таке у нашій педіатріі,виписала лікування полегшення побачили відразу після прийому припаратів,зараз дитині 4 роки і підростае ще один малюк ми постійно звертаемся до неі при будь-яких питаннях що стосуються хвороб і поліпшення здоровя,і тьху-тьху жодного разу не було ускладнень!!!!Щодо ліків виписує по вартості різні,але усе залежить від хвороби інколи навіть для горла звичайний септефріл.Хочу сказати:" Люди звертайтеся до лікарів відразу при перших симптомах захворювання,особливо коли це дітки,а не коли хвороба прогресує і треба кучу ліків приймати. Усім бажаю доброго здоровя!!!!!

28.06.2016

Вечері на вихідних в дитини 6 міс піднялася температура. Ми ще не разу не хворіли, тому почалася паніка. Зателефонували до Олени Володимирівни, вона зразу ж приїхала, ретельно оглянула (носик, вушка, ротик). Виявилося, що то в нас зубки давали температуру, хоча 2 шт вилізли безболісно раніше. Дуже зручно, що є з ким проконсультуватися....

26.03.2018

Негативний коммент також викликав здивування.... Моїй доньці вже 14 років, лікуємося у Олени Володимирівни десь з 1,5 років. Завжди адекватний огляд, лікування, застереження, при тому, що дитина в мене хворіла часто. Хоча дитина вже старша постійно звертаємося й зараз. Можливо, мамочка не врахувала якихось нюансів при лікуванні, тим більше, що покращення не було, а вона 5 днів очікувала, і в нас було, що антибіотик не завжди підходив доводилося заміняти... А Олені Володимирівні дай Бог здоров'я.

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *
* - поля, обязательные для заполнения