Ровенский областной онкологический диспансер г. Ровно - Отзывы - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Ровенский областной онкологический диспансер

Ровенский областной онкологический диспансер
5.00
Рейтинг

Просмотров: 41999

Проголосовало: 4

Отзывов: 9

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
наталія
05.02.2014

ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ.ВСІ ХАБАРНИКИ ДЕНИЩУК І СМІРНОВ.ВІД ІХ РУК ВИ ПОМРЕТЕ В МУКАХ.НЕ ДАЙ БОГ НІКОМУ ПЕРЕЖИТИ ТЕ ЩО РОБИТЬСЯ В ЦІЙ ЛІКАРНІ.ПРОСТИ ІХ ГОСПОДЬ

Виктор
19.02.2014

Согласен.Отношение ужасное,на людей смотрят как на кошельки,у кого он толще с теми пациентами более любезны но не более.Не лечат ни одних ни других.Сочувствия ноль.На больных зарабатывают продавая химии с кармана халата.Ар а биология как самый дорогой курорт,кто больше даст тот про лечится раньше.....

Галя
26.11.2014

Я щиро вдячна Смірнову і Свиридову. Дякуючи їм моя мама жива. Десять років тому, я привезла її, не сподіваючись на порятунок.Це лікарі від Бога. А Свиридов Д. взагалі відноситься до хворих, як до своїх рідних. Щиро їм вдячна. Дай Бог їм здоров"я.

Марина
11.12.2014

А я хочу щиро подякувати Орешко Світлані Олегівні за доброту, професіоналізм та людяність. Побільше б таких лікарів, готових і професійно допомогти, і підтримати словом.

Алёна
22.09.2015

огромное спасибо Орешко Светлане Олеговне!!!Это врач от Бога!!

Алла
22.07.2015

в свої 22 я вже встигла вирізати доброякісну пухлину(фіброаденому) з молочної залози. в мене ніяких негативних асоціацій після лікування в окодиспансері не лишилося) я хочу подякувати зав.відд.хірургії №2 Якимчуку, який поесійно та відповідально ставився до мене, та приходив на кожну перев*язку особисто!!! єдине, що неприємно, що треба купувати спирт, бинти, та т.д., але так по всіх лікарнях (тим більше, все, що купуєш, можна забирати після кожної перев*язки) стосовно хабарництва: люди самі так "дякують", ніхто особисто з мене ніяких коштів не вимагав!

Володимир, Рівне
19.05.2017

Тут пишуть і використовують слова "хабарники". Ні за всіх говорити не можна так, водії, охоронці, прибиральники, кухарі, лаборанти не беруть хабарі. А за інших сказати нічого не можу, можу говорити за тих хто вимагав продати все, щоб заплатити за лікування та хабарі. Скоро нанесу візит вдячності та подивлюся в очі, мовчки...

Неважно
17.12.2017

Пусть мое имя останется такой же загадкой, как и эпикриз врача Марченкова М.О. Это не врачи, это твари, и явно не от Бога. Ноль сожаления, ноль жалости, ноль сочувствия. Да о чем речь, если они нагло пациенту в глаза говорят: "Да какая разница когда вы умрете, пол года раньше, пол года позже. Вам уже 79. Разве это так важно?!" Суки, я изучу этот эпикриз по буквам и по цифрам! И обещаю, нанесу визит с фундаментом знаний в области вашей профессии. Чертовы "специалисты", побойтесь Бога! Хватит убивать людей!

Аля
11.05.2018

Вчора оперувалась в гінекологічному відділенні. Приємно вразила чистота палат і коридорів, санвузлів, постіль чистенька, майже новенькі одіяла з подушками. А найбільше враження справив на мене персонал: кожна санітарка, лікарі, медсестри- всі дуже привітні, уважні, абсолютно не відчувається відчуженості. При такому потоці хворих, кожному приділити увагу, підбадьорити, роз"яснити і розказати все чітко і доступно, привітно посміхнутись- такого відношення не відчувала в жодному медичному закладі. На привеликий жаль, не знаю ім"я медсестрички, яка під час введення мені наркозу, стояла біля мене, щоб посміхнутись і встигнути сказати мені слова: "Запам"ятайте! Все буде добре!" Низький уклін всьому персоналу гінекологічного відділення і лікарю Новосьоловій Ірині Сергіївні. Нехай береже вас усіх Господь!!

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *  Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения