Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Ровенский областной онкологический диспансер

Ровенский областной онкологический диспансер
5.00
Рейтинг

Просмотров: 31419

Проголосовало: 4

Отзывов: 6

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
наталія
05.02.2014

ЖАХЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ.ВСІ ХАБАРНИКИ ДЕНИЩУК І СМІРНОВ.ВІД ІХ РУК ВИ ПОМРЕТЕ В МУКАХ.НЕ ДАЙ БОГ НІКОМУ ПЕРЕЖИТИ ТЕ ЩО РОБИТЬСЯ В ЦІЙ ЛІКАРНІ.ПРОСТИ ІХ ГОСПОДЬ

Виктор
19.02.2014

Согласен.Отношение ужасное,на людей смотрят как на кошельки,у кого он толще с теми пациентами более любезны но не более.Не лечат ни одних ни других.Сочувствия ноль.На больных зарабатывают продавая химии с кармана халата.Ар а биология как самый дорогой курорт,кто больше даст тот про лечится раньше.....

Галя
26.11.2014

Я щиро вдячна Смірнову і Свиридову. Дякуючи їм моя мама жива. Десять років тому, я привезла її, не сподіваючись на порятунок.Це лікарі від Бога. А Свиридов Д. взагалі відноситься до хворих, як до своїх рідних. Щиро їм вдячна. Дай Бог їм здоров"я.

Марина
11.12.2014

А я хочу щиро подякувати Орешко Світлані Олегівні за доброту, професіоналізм та людяність. Побільше б таких лікарів, готових і професійно допомогти, і підтримати словом.

Алёна
22.09.2015

огромное спасибо Орешко Светлане Олеговне!!!Это врач от Бога!!

Алла
22.07.2015

в свої 22 я вже встигла вирізати доброякісну пухлину(фіброаденому) з молочної залози. в мене ніяких негативних асоціацій після лікування в окодиспансері не лишилося) я хочу подякувати зав.відд.хірургії №2 Якимчуку, який поесійно та відповідально ставився до мене, та приходив на кожну перев*язку особисто!!! єдине, що неприємно, що треба купувати спирт, бинти, та т.д., але так по всіх лікарнях (тим більше, все, що купуєш, можна забирати після кожної перев*язки) стосовно хабарництва: люди самі так "дякують", ніхто особисто з мене ніяких коштів не вимагав!

Имя: *
E-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: *  Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения