Олеогранулема - med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Болезни

Олеогранулема

Описание болезни

Олеогранулема – это воспалительная опухоль (воспалительные изменения), возникающая в ответ на попадание в ткани инородного тела. Первоначально олеогранулемой называли воспалительные изменения в половом члене после введения в него вазелина (используется нередко с целью увеличения пениса, однако никогда не приводит к таковому). В настоящее время понятие более широкое.

Почему возникает олеогранулема?

Инородные тела (вазелин, синтетические нити, силикон и др.) могут вызывать вокруг себя воспалительную реакцию, которая имеет ограниченный характер. Олеогранулема молочной железы чаще всего встречается после операций (секторальная резекция, органосохраняющие операции, нередко после мастэктомии) как следствие реакции тканей на шовный материал.

Опасна ли олеогранулема?

Нет. Олеогранулема не перерождается в рак.

Диагностика

Осмотр, УЗИ, маммография, цитологическое или гистологическое исследование.

Лечение

Удаление опухоли. Консервативному лечению олеогранулемы не поддаются.Онлайн консультация врача
Специализация: Гинеколог
Аня:14.11.2014
Доброго вечора! Трошки більше року тому в мене був викидень. Потім проходила обстеження, знайшли вірус герпесу 2 типу. Окрім цього по гормонах в мене був підвищений Тестостерон вільний 4.7 (Референтні значення Женщины: 0.04 - 4.18) і DHEA-s 455.2 (норма для 25-34 года: 98.8-340.0). Також в мене надмірне оволосіння тіла по чоловічому типу. Таке волосіння було все життя у моєї мами до наступання менопаузи. Проходила протягом року лікування через герпес, а також мені призначали ОК Ярина на три цикли. Після цього в останніх вересневих аналізах тестостерон вільний 3.2 Проте, третій цикл мій прийому Ярини закінчився так: на 17 чи 18 таблетці я згадала, що під час циститу випила анбитіотик монурал, і ми з чоловіком не оберігались. Зробила тест він показував другу бліденьку полоску. Я перестала пити ярину і через день здала горіонічний гонадотропін. Після цього Ярини я вже більше не пила, але вже пройшло десь 4! місяці і всі наступні цикли тест перед місячними показує бліду другу полоску!!! А потім починаються місячні. ниття внизу живота майже протягом всього циклу, облв"язково перед місячними і після них ще до тижня. Мазки здавала, ан узд ходила. Казали, що запального процесу немає. Підкажіть, будь-ласка, що це може бути і чи варто мені хвилюватись. Дякую

І ще забула спитати. я планую вагітність, через це і звертаюсь. В мене за останній рік біля паху 2 маленькі бородавки появились майже плоскі, трошки темніші, ніж шкіра. І ще мені казав гінеколог, що на шийці матки папілома появилась, правда вона появилась там після того, як я три цикли пила ОК Ярину. І на нозі пару появилось похожих, але не такі ,світліші і поверхня сухіша. В чоловіка родинок і бородавок багато, одну в паху також бачила. Потрібно здавати якісь аналізи? Це якось впливає на вагітність? Дуже-дуже Вам дякую!
Добрий день. У Вас спостерігається гормональній дисбаланс. Вам необхідно записатися на прийом до гінеколога, котрий виключить позаматкову вагітність и назначить необхідне лікування. Сдайте анализ на ЦТВ.
Евсикова Александра Ивановна

К каким врачам обращаться, если возникает Олеогранулема:

Имя: *
Е-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: * Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения