Драганчук Олександр Иванович - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Драганчук Олександр Иванович

Драганчук Олександр Иванович

Специализация:

Образование:

высшее образование

Опыт работы:

5 - 10 лет.

Я стоматолог хірург з багаторічним стажем роботи. Працюю над комплексним лікуванням порожнини рота і обличчя. Турбуюся про здоровя кожного свого пацієнта, так як кожен з нас є особливим. Користуюсь високоякісними матеріалами та безпечними і малоінвазивні методи лікування. Фахівець у галузі хірургічної стоматології та зубної імплантації, Приділяю особливу увагу поєднанню красивої посмішки і жувальної функції. Займаюся лікуванням травматичних ушкоджень обличчя.

Діючий член Асоціації імплантологів України та Лікарського товариства України. Постійно підвищую кваліфікацію в Україні та за кордоном. Пропоную всі можливі способи лікування і вибираю найкращий для кожного пацієнта. У своїй практиці використовую тільки перевірені та ефективні методи, але також відкритий для нових в стоматологічній практиці. Тут Ви знайдете багато корисної інформації http://draganchuk.com.ua/

0.00
Рейтинг

Просмотров: 1527

Проголосовало: 0

Отзывов: 1

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ирина: Здравствуйте,подскажите пожалуйста что можно предпринять,чтобы не росли зубные камни.Мне 31 год .4 раза в год хожу удалять камни, в основном сзади и между нижними резцами,а они все равно растут.Помогите пожалуйста.
Сменить зубную щетку на жорсткую и научиться правильно чистить зуби http://draganchuk.com.ua/
image
Драганчук Олександр Иванович