Драганчук Олександр Иванович - Med36.com
Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Драганчук Олександр Иванович

Драганчук Олександр Иванович

Специализация:

Образование:

высшее образование

Опыт работы:

5 - 10 лет.

Я стоматолог хірург з багаторічним стажем роботи. Працюю над комплексним лікуванням порожнини рота і обличчя. Турбуюся про здоровя кожного свого пацієнта, так як кожен з нас є особливим. Користуюсь високоякісними матеріалами та безпечними і малоінвазивні методи лікування. Фахівець у галузі хірургічної стоматології та зубної імплантації, Приділяю особливу увагу поєднанню красивої посмішки і жувальної функції. Займаюся лікуванням травматичних ушкоджень обличчя.

Діючий член Асоціації імплантологів України та Лікарського товариства України. Постійно підвищую кваліфікацію в Україні та за кордоном. Пропоную всі можливі способи лікування і вибираю найкращий для кожного пацієнта. У своїй практиці використовую тільки перевірені та ефективні методи, але також відкритий для нових в стоматологічній практиці. Тут Ви знайдете багато корисної інформації http://draganchuk.com.ua/

0.00
Рейтинг

Просмотров: 1533

Проголосовало: 0

Отзывов: 1

Ваша оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Юрій
11.01.2015

Олександр Іванович,вітаю Вас і Ваших колег по роботі з Різдвом Христовим і Новим роком!Здоровья,любові,успіхів в вашій професійній діяльності.Дякую Вам і Вашим лікарям за Вашу роботу,за те що ВИ даруєте здоровья людям! Низький Вам уклін!

Имя: *
Е-mail: *
Отзыв: *
Код защиты: * Сменить код
* - поля, обязательные для заполнения