Спасибо, ваше сообщение принято.

Наши менеджеры обработают его
и свяжутся с Вами максимально быстро.

Корзина пуста

Направления консультаций:
Детские врачи
Паразитолог
Всего вопросов
Галина:21.02.2018
Внук 4 года ЧБ ПРОСТУДНЫМИ , В ТЕЧЕНИЕ 8 МЕС СИЛЬНО ПОТЕЕТ ПО НОЧАМ, ПО УТРАМ ГНИЛОСТНЫЙ ЗАПАХ ИЗО РТА, ПЛОХОЙ АППЕТИТ, ГИПЕРАКТИВНЫЙ. 2.02.18 сильный кашель без температуры, сильный бронхоспазм. Лечили, улучшение. 12.02 вышла аскарида самка 15 см. Как пролечить правильно с учетом всех стадий жизнедеятельности аскарид? Что делать членам семьи? Спасибо
Галина:15.02.2018
Пан Віталій, а як це визначити? Показник на антитіла до токсокару 2.3 Стабільно вище норми.
окрім антитіл повинна бути якась клінічна картина, з боку дихальних шляхів, зміни в загальному аналізі крові, контакт з собаками в анамнезі. а також ріст рівня антитіл в 4 та більше разів за 2-3 тижні. якщо показник антитіл стабільний то мови про токсокароз не може бути
Бутко  Віталій
С уважением, Бутко Віталій
Галина:10.02.2018
Не можемо позбутися токсокарів. Лікуємось пів року. Потрібна консультація паразитолога.
Тарас:05.02.2018
Паразиты или набор разных болезней? Сдать анализы нет возможности. 1. Непереносимость привычной пищи. Начала появляться аллергия в виде покраснений на лице и непереносимость привычных продуктов в виде: жидкого стула, вздутие живота, газообразование. 2. Бросил курить - набрал 15 кг за 1,5 месяца без стресса. Месяц не курю. Бросал при помощи электронной сигареты,стресса не было. Питание увеличилось не значительно. Сильный вечерне-ночной голод. Поел а сытости нет. 3. Грибковые инфекции. 18 лет жил в Ташкенте. После переезда на родину Челяб. Обл. появились высыпания на лбу и постепенно росли. На данный момент высыпания на лбу, по обеим сторонам носа и в ушах. Оценка областной дерматологии возможно Псориаз. По анализам грибок не обнаружен. Возможно!? Болячки ведут себя не характерно псориазу, но выглядят точ в точ. 4. Хроническое воспаление. Воспалительные процессы, часто температура 37(с переезда примерно). Последнее время постоянный насморк, воспалены гланды, легко могу простудиться. 5. Часто прерывающийся сон. Так же последнее время: без причинно просыпаюсь ночью. 6.Ухудшение умственных способностей и памяти.
Вадим:01.01.2018
Здраствуйте в мене така ситуація:Мені 33роки вже 5років сімейний лікар лікує мені шлунок,і 3 роки дистоннію,результатів це не дає ніякіх,а із кожним роком стає гірше.А останній місяць вже не маю сил,рукі терпнуть постійно в животі болі зі всіх боків,постійні вздуття і печія,кашель жар температура 37 і біль в горлі та носі,зробив томографію гайморових пазух все в нормі,та коли зім щось гостре крутить в носі та животі та паморочиться голова піщить в вухах.Здавав кров на паразитів 3 рокі тому все в нормі.Вже не знаю що робити.Дякую вітаю з наступаючим 2018.
Ірина:18.12.2017
Доброї ночі. Маю запитання: що робити, якщо у дорослої людини із анального отвору вилізла велика глиста? Абсолютно безболісно і без симптомів глистів взагалі? Чи небезпечно це для організму, якщо раніше і не здогадувався про цих "тварюк" ? Як лікуватися і чим? Наперед вдячна.
Олена:19.11.2017
Добрий вечір. Моєму сину 6 років і 3 місяці. На протязі 4х останніх років в нього часто бувають алергічний нежить, асматичний кашель, а також (останній рік) свербіж всього тіла.  Здавали загальний аналіз крові і з вени: еозинофіли 16, антитіла Ig G до токсокар 6,99 (позитивний результат більше 1,1). Перевіряли зір і робили УЗД внутрішніх органів: все в нормі, патологічних змін не виявлено. Наш дільничний педіатр назначив лікування 1, 2 тиж по одній таб вормілу, 3 тиж 1 таб декарису, 4,5,6 тиж по 1 таб пірантелу (все це по одній таблетці на тиждень) +  галстена. Для порівняння проконсультувалися в інакшого лікаря сказали 5 таб вормілу щодня + хепель. ЯКЕ ЛІКУВАННЯ ПОРАДИЛИ Б ВИ? Чи потрібно здавати ще якісь додаткові обстеження? Наскільки це може бути пов'язане з його астмою? Дякую за відповідь.
Елена :16.11.2017
Добрый день. Обнаружены токсокары . Как лечить?
Оксана:30.10.2017
Добрий день.Мого чоловіка часто турбують головні болі,які іноді супроводжуються рвотою,червоні очі,увечері,вже лежачи у ліжку ,турбує сухий кашель,і так кожен день.Не знаю чи ці симптоми повязані один з одним.Я боюся чи це не паразити.Скажіть,які аналізи треба здати щоб бути впевненим.Дякую.
Ви у якогось лікаря з цим були? Почніть з невролога та окуліста. Можливо багато роботи з комп'ютером? Значення паразитів в хворобах людей дуже перебільшене.
Бутко  Віталій
С уважением, Бутко Віталій
Антон:30.10.2017
Здравствуйте. На теле 10 лет назад появились красные пятна. Расположены только на мягкий внутренних частях рук и ног. Число постепенно увеличивается. Ходил к дерматологам и аллергологу. Брали соскоб на грибок,анализы на паразитов. Ничего не выявили. Один сказал, что это экзема, другой - атопический дерматит. Но диатезов и аллергий никогда не было. Пятна не беспокоят,не чешутся. Только становятся краснее от контакта с горячей водой или потом. Что это может быть? Может это от выделений паразитов воспаления? http://s015.radikal.ru/i333/1710/bb/45af1a7dbbda.jpg http://i057.radikal.ru/1710/20/dd2e506aa3b6.jpg http://s011.radikal.ru/i317/1710/8c/74ff304dfe1f.jpg ‌

В разделе «Консультации» вы сможете обратиться за онлайн консультацией к нужному специалисту. Для этого вам необходимо найти в списке медицинских специальностей интересующего врача и индивидуально пообщаться с ним по болезни, которая вас волнует.